Reklam
Toplam Yorum: 5 || Toplam Görüntülenme: 2967
Web Yarım yıl! [ETS2]
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
ETS2 resmî sitesinden yapılan yeni açıklama türkçeye çevirdim buyrun...

Web Yarım yıl!

Ben gördüm önce, ağ üzerinde faaliyet yarısı bir yıl oldu. onlar biz 7 yerine 6 Eylül başladı emin olmasına rağmen, dün bir gün önce aldı. Bu yıldönümü ponudzenia istatistikler ve özetlemek için iyi bir zaman. Ne diyebilirim ki-biz ne elde ettik, bizim beklentilerimizin üzerindeydi. Biz, neredeyse hiç pazarlama başladı ancak rekabetçi bir hizmet olarak bize kulak başarısız çeşitli web siteleri, yöneticileri tarafından memnuniyetle karşılandı. Başka bir reklam, sevgili kullanıcılar borçluyum.

Eylül 2010 Web sitemizi bu yana 135.000 kez üzerinde ziyaret edilmiştir. Her ziyaretimde, 3 dakika ortalama sürdü ve blogumuzun 2.6 sayfalık kendi zamanında erişilebilir. Eğer fazla dörtte üçü, adresini yazarak veya hangi biz ve biz en yüksek yere tırmandı nerede 58 000 kez bulundu İnternet arama motorları kullanarak bizi ziyaret edin. Ayrıca, istatistiklere göre - ziyaretçilerin% 60 düzenli olarak bize geri dönen insanların sadık vardır. biz böyle sonuçlar elde ettik size teşekkür çünkü, teşekkür ederiz.
Bu yarı yıl, sayıları bir kenara bırakarak, bu fikir SCSu ile Pavel Sebora geldi geçen yılın Temmuz civarında doğdu başımızı çok ilginç bir blog oldu. hizmeti gerçek çalışma Ağustos ayının ikinci yarısında başladı. Başlamadan 6tego için Eylül ayı başında sona erdi. biz Pavel, o blogunuzun ilk sürümü ile başlayan açılış bildirildi sonra Belki günden bu yana, bu küçük karışıklık tanıttı. O zaman oyunun Halkla İlişkiler ne tür durumda değildi. Biz sabah haberlerinde 1-2 malzeme bekleniyor. Biz 5-7 birinden haber yorum, günde 200 ziyaret bekliyorduk. Tüm bu, ancak yakında büyümeye başladı. Belki çok yakında? 20 mesajı bir norm haline gelmiştir. günlük ziyaret bu sayı için biz yıl sonunda elveda demem, kiminle hangi aracılığıyla önceki hostingodawcą ile ciddi sorunları vardı böyle bir işlemci sunucusu oluşturmak başladı. O zaman bile, biz günde 650 tekil ziyaretçi sayısı ortalama kaydetti. başlatmak sitesinden tam dört ay, 6 Ocak, daha sonra hafta sonları sadece tekrarlanan bin ziyaretçiler için tavan aşmayacak şekilde başarmış ilk kez gör. 12 Şubat itibaren, istatistikler biz ne zaman biz odwiedziłoby az 1.000 kişi tek bir gün değil gördüğünü yeterli iyileştirilmiştir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz bir rekor geçen Pazar kurulan osóe 1600 iradeli. Kim 2000 olacak ayın sonunda belki tarafından, bilir?

Not: http://www.eurotrucksimulator2.pl sitesinden alınıp türkçeye çevirilmiştir.
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
okuman pek fazla vaktini almaz kardeşim Gulumseme
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
anlamsızlıklar var Gulumseme google den çevirdim ama az çok niyetlerini belli ediyorlar
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
amaan ne olacak işte para para para Acik-agizli-gulumseme Acik-agizli-gulumseme
forumsimulator.com

furkan071
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
anlayan varmı Acik-agizli-gulumseme
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti: