Toplam Yorum: 24 || Toplam Görüntülenme: 12215
Yardım Logitech DFGT " de G25 Vites ve pedal
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#21
Mesela el freni Bunun gibi ekler yapılabiliyor daha profesyonelleride mevcut u.tube da g27nin pedalları denemiştim daha önce bi hevesle deneyip becerememiştim ancak bazı forumlarda isim veremeyecegim simdi bi sekilde calıstırabilecegine dair ilginc fikirler ve yapım sekilleri mevcut..


Mesela ayrıyetende yapan herifler varmıs Acik-agizli-gulumseme yapabileni Acik-agizli-gulumseme
forumsimulator.com

forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#22
(23.12.2012 - 03:53)Kasimoglu Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mesela el freni Bunun gibi ekler yapılabiliyor daha profesyonelleride mevcut u.tube da g27nin pedalları denemiştim daha önce bi hevesle deneyip becerememiştim ancak bazı forumlarda isim veremeyecegim simdi bi sekilde calıstırabilecegine dair ilginc fikirler ve yapım sekilleri mevcut..

Kardeş deneme imkanın varmı ? G27 nin pedalını Driving Force gt ye takıp
мαzlυм ol.zαlιм olмα. üzülde üzeɴ olмα.. мαнşerde нeѕαp zordυr.. ezιlde ezeɴ olмα..
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#23
Suanda denemem mümkün değil üni.deyim setler evde duruyor ancak garantisini verebilirim birebir takınca calısmadıgının cünkü girişlerdeki kablolar faklı biraz. Bak u.tube da biraz arastırma yap h-shifter ve 3 pedal yapımları var biraz kablo ve lehim işiyle calısır hale getirilebiliyor ama sana tavsiyem 2.el temiz bir g25 al malum sitelerde vardır zaten iyiside kötüsüde
forumsimulator.com

forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#24
(23.12.2012 - 04:06)Kasimoglu Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Suanda denemem mümkün değil üni.deyim setler evde duruyor ancak garantisini verebilirim birebir takınca calısmadıgının cünkü girişlerdeki kablolar faklı biraz. Bak u.tube da biraz arastırma yap h-shifter ve 3 pedal yapımları var biraz kablo ve lehim işiyle calısır hale getirilebiliyor ama sana tavsiyem 2.el temiz bir g25 al malum sitelerde vardır zaten iyiside kötüsüdeKardeş bu videoda adam cok güzel calıstırıyo.. Nası yapmısa acaba..
мαzlυм ol.zαlιм olмα. üzülde üzeɴ olмα.. мαнşerde нeѕαp zordυr.. ezιlde ezeɴ olмα..
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#25
Hocam aradan 11 yıl geçmiş ama belki işine yarayacak arkadaşlar olur DFGT'deki 7 pin soketinin kenarlarında pin yerleri var oraları dikkatlice delerseniz g25-27-29-920-923 pedallarını oraya oturtup pedalın içinden kabloların yerlerini değiştirerek kullanabilirsiniz ancak debriyaj çalışmaz. Ve bu ne kadar sağlıklı bilmiyorum benim tavsiyem gidin pedal için direkt usb adaptörü alın. Ben DFGT kullanıcısıyım mesela DFGT'nin pedallarından hiç memnun değilim hiç gerçek his vermiyor. Geçenlerde G27 pedalı buldum ve satın aldım. Şu anda kutunun içinde duruyor. Usb adaptörü söyledim onu bekliyorum. Yani kısacası tavsiyem usb adaptör alıp yapın.
#ESNAFCLASS
#V8GANGTEAM
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 17.06.2024, 23:52 | Theme: MySkins | All edit: semih7106