Toplam Yorum: 3 || Toplam Görüntülenme: 503
Yardım H Vites Hakkında
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Merhaba forum. Joystick kullanarak H vites yapacagim lakin analoglari kullanmayacagim. Kart uzerine kablo lehimleyip switchler kullanarak yapacagim. Sorun su ki kart uzerinde lehimler nereye yapilacak emin degilim. Konu hakkinda bilgisi olup yardim edecekleri bekliyorum. Resimler asagida. İyk forumlar.

forumsimulator.com

forumsimulator.com
K. Y.
2 Kişi Teşekkür Etti: hajluk, yahya1981
#2
lehime gerek yok ki analogu kullanarak yapabiliyorsun videoları var nette araştırman yeterli
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
Analogla zaten yapmistim basit ancak yapabileceklerim sınırlı. Switch daha mantikli geliyor. Switchler kablolar hersey hazir sadece lehim yerlerinden emin olmam gerek.
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
dostum şöyle açıklıyım ben yaptım senin gibi lehim yapılacak yerler sağdaki dört tane tuş yeri ve birde joystickin önünde bulunan tuşlardan herhangi 3 ünü kullanmanı tavsiye ederim. olay şu şekilde çatal sistemi var. arası girintili çıkıntılı ara boşluk zaten bastığın tuşta orda bir geçiş görevi görüyor. dikkatli bakarsan oralar ayrımlıdır. senin yapman gereken dikkatli bir şekilde deneme yanılmayla ( bu lehimle değilde kabloları değdirerek) + ve- bulman gerek artıdan 1 tane olsa yeter + bulman ve oraya lehim yapman yeterlidir.(tek artı ile diğer -ler çalışıyor merak etme sıkıntı olmaz). gerisi - olmalı. yani sadece bir tuş alanına 2 tane yapsan yeterldidr gerisini sadece - tarafına yapsan yeterli olur. yaptığın lehimler karşı tarafa temas etmeyecek şekilde lehim yapman gerektir. baştan söyliyim oraya lehim yapmak baya zor. lehim tutmayabiliyor. lehimle kabloları taktıktan sonra her şey tamamdır. bundan sonrası vites mekanıziması yapması. elimizde bir tane bulunan + kabloyu vites topuzuna takıcaksın. topuzun çubuğu iletken olmalı söyliyim. geriside senin vitesi takacağın yerlerde olmalı. herhangi tuş olabilir yeri sıarsı önemli değil. herşey tamamlanıncada oyundan tuşları seçebilirsin ( NOT: debriyajda yapıcaksan potansiyo metre kullanmanı öneririm. hassasiyet yapabilirsin 1tl lik bireşy)
Parası Olan Değil Hastası Olan Bilir

forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 24.11.2017, 19:53 | Theme: MySkins | All edit: semih7106