Reklam
Toplam Yorum: 5 || Toplam Görüntülenme: 5595
Yardım GTA IV ''Çalışmayı Durdurdu'' Hatası
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Merhaba arkadaşlar,
GTA IV'de Packie ve Gracie ile yaptığımız görevde (hani şu elmasları kaçıran adamlarla görevimizde) görevi yapıyorum. Packie ile eve dönerken oyundan atıyor. Çalışmayı durdurdu diyor.
1.0.70 Patch var Razor crack var.
forumsimulator.com
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#2
Kardeş şimdi şöyle bir durum var yapımcılar GTA IV için data yani ana dosyaları oldukça seyrek ve dolu tutmuşlar. Doludan kastım GTA IV için belirlenmiş her dosyanın ayrı bir görevi var ve bu da boyutun fazla olduğunun göstergesi. Bu denli geniş bir oyunda datada yapacağın her değişiklik (yama, eklenti gibi) oyunun işleyişini zedeleyebiliyor. Bu ihtimal oldukça yüksek. Ben de eskilerde oynarken bu bir kovalamaca görevi vardı araçla bir adamı kovalıyorduk hatta ilk başlangıç yerinden geçiyorduk falan araştır araştır bir sonuca ulaşamadım ve oyunun textinde yani dilinde bir problem olduğunu anladım Türkçe yama yüklemiştim. Tekrar ingilizceye çevirince bu hata raporu sorunu gitmişti. Eğer sen de Türkçe yama yüklediysen eski haline yani İngilizceye çevir ve dene. Eğer olmazsa da oyunu silip baştan yüklemelisin çünkü maalesef oyunda aldığın herhangi bir hatanın geri dönüşü çok nadirdir.
İmzalar İçin Yeni Düzenleme !!! Konuyu Okumak İçin Tıkla
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
(18.04.2014 - 13:32)bertan06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş şimdi şöyle bir durum var yapımcılar GTA IV için data yani ana dosyaları oldukça seyrek ve dolu tutmuşlar. Doludan kastım GTA IV için belirlenmiş her dosyanın ayrı bir görevi var ve bu da boyutun fazla olduğunun göstergesi. Bu denli geniş bir oyunda datada yapacağın her değişiklik (yama, eklenti gibi) oyunun işleyişini zedeleyebiliyor. Bu ihtimal oldukça yüksek. Ben de eskilerde oynarken bu bir kovalamaca görevi vardı araçla bir adamı kovalıyorduk hatta ilk başlangıç yerinden geçiyorduk falan araştır araştır bir sonuca ulaşamadım ve oyunun textinde yani dilinde bir problem olduğunu anladım Türkçe yama yüklemiştim. Tekrar ingilizceye çevirince bu hata raporu sorunu gitmişti. Eğer sen de Türkçe yama yüklediysen eski haline yani İngilizceye çevir ve dene. Eğer olmazsa da oyunu silip baştan yüklemelisin çünkü maalesef oyunda aldığın herhangi bir hatanın geri dönüşü çok nadirdir.

Haklısın adminim. İlgin için sağol. Gelişme olursa yazarım buraya.
forumsimulator.com
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
Simple Native Trainer var mı ?
Rolleyes
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
Sorun düzeldi.
Oyun Türkçeydi, ayarlardan İspanyolca yapıp girdim oyuna. O bölümü geçtikten sonra Türkçeye çevirip devam ettim.

Konu kilitlenebilir.
forumsimulator.com
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:Benzer Konular
Tarih: 17.05.2021, 02:49 | Theme: MySkins | All edit: semih7106