Reklam
Toplam Yorum: 6 || Toplam Görüntülenme: 1575
Video GRID 2 Multiplayer Versiyon 2 :D
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Evet bu videoda arabayı sürmeyi biraz daha iyi öğreniyorum ve hocam Cem Kasımoğlu'na teşekkür ediyorum. Acik-agizli-gulumseme

İki Adet videomuzla karşınızdayız... Gulumseme

forumsimulator.com

WoTR Profile: WoTR
Youtube: Youtube

forumsimulator.com
K. Y.
#2
Çok Güzel Bir Oyun İndircem Boş Zamanım Olmuyor Çok İyi Drift Atılıyor Video İçin Eline Sağlık
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
Super
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
Abi size bir sorum olacak TDU2 mi daha iyi yoksa GRID2 mi? Ama fizik bakımından. Yani çevre felan önemli değil. Ayrıca bana cockpit sürüşlü fiziği iyi olan bu GRID2 gibi oyun lazım ama TDU2 gibi fiziği kötü olmasın. Böyle bir oyun varsa Ersin Abiden almayı düşünüyorum.
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
(24.05.2014 - 11:47)ScaniAşk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Abi size bir sorum olacak TDU2 mi daha iyi yoksa GRID2 mi? Ama fizik bakımından. Yani çevre felan önemli değil. Ayrıca bana cockpit sürüşlü fiziği iyi olan bu GRID2 gibi oyun lazım ama TDU2 gibi fiziği kötü olmasın. Böyle bir oyun varsa Ersin Abiden almayı düşünüyorum.

Eğer Aracın içinden kullanmak benim için çok önemli değil diyorsan Fizik açısından Grid 2 çok iyi ama bana daha iyi fizikler ve cockpit kamerası lazım diyorsun NFS'nin Shift-1 ve 2 ye bakabilirsin. Şuanda elimizde mevcut satışda fiyatlarına mevcut konudan bakıp öğrenebilirsin.

Bunun dışında valla nedeyim çok güzel bir gündü bayağı eğlendik Gulumseme Ah biraz daha cıvıtmadan gideymişiz bayağı iyi yarışlar çıkaracakmışız Gulumseme Arkadaşlar size önerim orjinal oyun alın Eğlencesi Muhabbeti bir başka oluyor MP oynanabildiği için Gulumseme Burakkk bana yaptığın bütün çirkeflikler gün yüzüne çıkacak bu videoyla =))

Bu arada Listelerde GRID-2 yok diye gözüküyor ama yakın zamanda eklenebilir oraya takipde kalın Gozkirp
forumsimulator.com

forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
2 Kişi Teşekkür Etti: mbb27, ScaniAşkBenzer Konular
Tarih: 09.05.2021, 09:41 | Theme: MySkins | All edit: semih7106