Toplam Yorum: 7 || Toplam Görüntülenme: 2413
Truck&Trailer ve ETS2
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Öncelikle bu yazı biraz uzun ama okumanız sizin açınızdan çok daha iyi olabilir bu yazıda ETS2 Ve Truck&Trailer oyunları birbiriyle karışıtrılıyor bunu açıklıyacağım. Bazılarını çok uzun olduğu için okumayabilir bu yüzden bu açıklamayı baştan yapayım.

Arkadaşlar bir çok kişi karıştırıyor bu iki oyunu. Arkadaşlar Truck&Trailer oyunu küçük bir oyundur ve yapım aşamasındadır. SCS Software tarafıdan inşaat edilen bu oyunda sadece görevler mevcut grafikler,tırlar,dorseler vb. herşey ETS2 oyununda olucak ama bu Truck&Trailer bir anlamıyla ETS2 oyunu için öğretici bir oyun olarak yapılmaktadır. Bu iki oyunda farkında olmadan çok karıştırılıyor bazen T&T (Truck&Trailer) oyunundaki haber ETS2 haberi olarak paylaşılıyor bende bu olaya bir dur demek için bu yazımı yazıyorum. T&T oyunundan resimleri nasıl ayırt edicem diyorsanız sağ alt köşesinde "Truck&Trailer" yazısı varsa bu resim T&T oyunundan alınmış demektir. T&T oyunundaki görevler çok heycanlı ve çok zor olucağına benziyor. Zor olabilir ama yaparız diye umuyorum ETS oynayan biri bence rahatça yapabilir nede olsa alışmış ama ETS2 oyununda bir kaç değişiklikler mevcut bunlarda kolay atlatılır. Size şimdi Truck&Trailer oyunundan şimdiye kadar verilen bütün görüntüleri paylaşıyorum(05.04.2011). Dikkat! resimlerin köşelerinde Truck&Trailer yazıyor lütfen buna aldanmayalım buna aldanan çok kişi gördüm bu nedenle bu yazımı yazıyorum.

Resimler:
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com

Not: Alıntı DEĞİLDİR!
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#2
(05.04.2011 - 22:51)kralmurat Nickli Kullanıcıdan Alıntı: peki bunun ets2 den farkı ne birleşikmi yoksa ets2 ile birliktemi çıkacak beyhan

Bu oyun birleşik olup olmicağı hakkında kesin bir açıklama yapmadı SCS Soft. Çıkış tarihi için bir kaç ay daha vaktimiz var açıklamaların bir cümlesinde geçmektedir. ETS2 ile yakın tarihte T&T çıkıcak.
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
acaba ne kadar olur bu oyunun fiyatı
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
Önce ETS2 sonra TT çıkacak demekki
TT'den başkada oyun beklemeyelim derim bu oyunun üzerinde güncelleştirme yapa yapa geliştirirler artık diye düşünüyorum.
Çok sular akıp geçti bu alemde kendini birşey sanan çakıl taşları kayıp gitti ,
Gençkaptan yine aynı yerinde ve Kamyoncuyuz Biz 'de ...

K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
T&T'yi bir anlamıyla test olarak kullanıyorlar oyunda yeni teknolojiler falan olucak.
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 22.05.2018, 09:09 | Theme: MySkins | All edit: semih7106