Toplam Yorum: 14 || Toplam Görüntülenme: 3684
Tırlar & Treyler [ETS2]
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Arkadaşlar SCS Software'den yeni bir açıklama geldi ve iki oyundan video bizlere gösterdi. Yapılan açıklamada oyunun çıkması için hayla 1-2 ay olduğunu belirttiler. Bu videolardaki dorseler sadece deneme için kullanılmış. Videodaki dorseler orjinal olmadıklarınıda videoda belirttiler. Bu videolar aslında lisans görüşmeleri için hazırlanmış ama bizlerede sundular. Videoda oyunda replay (tekrar) olduğunuda belirtiyor. Ayrıntılı bilgi altta bulunan resmî açıklamada. Gulumseme


Resmî Açıklama:
Kamyon ve Treyler
Biz hala küçük yeni oyun hakkında bilgi yayınlamadan önce hazırlamak için biraz daha zaman olduğunu sanıyordum, ama bu bizim Alman yayın ortağı gibi görünüyor - rondomedia - biraz önceki beklediğimizden daha PR makinesi başladı, ve bu yüzden artık Bu gizli tutmak.

birkaç ay için, SCS Software daha küçük bir grup biz Kamyon & Treyler diyebileceğim bir Skunkworks proje üzerinde çalışıyor. Biz geliştirmek ve yeni grafik teknolojisi ve yeni kavramlar test proje kullanılmıştır. Ama bizim hırs tam oyuna oyun prototip gelişmeye de oldu. henüz kompleks ve tam bizim büyük simülatörü serisi olarak özellikli olarak olmaz bir oyun, yeterince eğlenceli sağlar. traktör römork ile dar alanlarda navigasyona - Bir oyun her kamyon sürücüsü ana gerektiğini belirli bir beceri konsantre. bile bir B kargo, beceri sadece saf oyun noktadan noktaya hiçbir şirket yönetimi, - Çok basit kavramdır. Başlangıçta ama, park-bu-kamyon-burada sorunlar türleri ile dolu bir oyun olarak dar görüntülenebilir zaman içinde biz de dahil çeşitli engel dersler alarak zamana karşı sürücüyü görmek genişletmiştir.

Oyun henüz bitmedi, hala birkaç ayda o kadar tamamlamayı önümüzde var. Ama Kamyon & Treyler ve mağaza raflarında çok erken Euro Truck Simulator 2 daha açık olması gereken bir çok ucuz fiyata, bu yüzden bunu bir değer meze bulacağınızı umuyoruz. Kamyon ve Treyler, ama bizim eski oyunlar bazı şeyleri ödünç yeni modeller, varlık ve Euro Truck Simulator 2 için geliştirilen bu özelliklerin çok da vardır. Böylece, ve teknoloji değişiklikleri, yeni bir gölgeleme sistemi büyük bir önizleme almalısınız ayrıca ETS2 için inşa ediliyor yeni traktör bazı sürücü gerekir. Biz sizi tahliye edilecek Euro Truck Simulator 2 beklerken ağırladı kendinizi tutmak için mükemmel bir oyun olduğunu düşünüyorum!

Videolar aşağıda final maçında temsil etmiyorlar, onlar resmi römork değildir. Videolar ve aslında her ikisi de birkaç hafta yaşlı, oyunun çalışması olan yatırımlar devlet gösteriyoruz aslında distribütörleri ile oyun hakkında özel görüşmeler için yaratılmıştır. Biz önümüzdeki günlerde ve haftalarda yeni ekran ve daha iyi videolar yayımlanması planlanmaktadır.

Videolar :
1. Video2. video

(21.03.2011 - 16:57)kaptan3425 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Not: blog.scssoft.com'dan alınıp türkçeye çevirilmiştir.
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#2
oyun harika paylaşımın için teşekkürler oyunun en güzel taraflarından biri ise insanların olması
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
Güzelde ama baktığımızda videoda direksiyon bir buçuk defa dönmeli ama bu videoda GTS'de olduğu gibi tam bir tur dönüyor, bu normal mi? tırlardan anlamıyorumda o yüzden sordum.
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
saol kardeş Gulumseme ama bu ets2 süper olcak Acik-agizli-gulumseme
İmzalar İçin Yeni Düzenleme !!! Konuyu Okumak İçin Tıkla
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
yeni teknolojiler kullanıyorlar Gulumseme "
Biz sizi tahliye edilecek Euro Truck Simulator 2 beklerken ağırladı kendinizi tutmak için mükemmel bir oyun olduğunu düşünüyorum!"

Umarım değer Gulumseme
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 22.05.2018, 18:52 | Theme: MySkins | All edit: semih7106