Toplam Yorum: 5 || Toplam Görüntülenme: 2148
Soğutucu Dorse Neredeyse Bitti [ETS2]
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Arkadaşlar Euro Truck Simulator 2 Oyunundan Güncel Gelişmeleri Paylaşmaya Devam Ediyorum. Dün (16.03.2011) soğutucu dorsenin yapım aşamasından 2 resim paylaşmıştım şimdi ise soğutucu dorse neredeyse bitti ve SCS Software resmî sitede yaptığı yeni açıklamada yeni Cool Liner (Soğutucu Dorse) Dorsesini Tanıttı.
Açıklamada Dorsenin Oyunda Olucağı Hakkında Garanti Vermediklerini Açıkladılar.

Resmî Açıklama:
İşin birkaç ekstra dakika ve model tamamlamaya yaklaşıyor ...

Tıpkı traktörler ile, birkaç iyi görünümlü modeller olacak şimdi, bu markaların sahipleri yaklaşım ve onları bizim oyun için lisans izin vermesini ikna etme zamanı.

basit bir süreç değil - hatta, sadece konuşmak için doğru kişi belirleme ve karar vericilerin kulakları ulaşan, bizim durumumuzda sunmak için bir yol bulma, büyük bir engel olduğunu belirtmek isteriz.

Oyunlarımızı oynayabilmek gerçek kamyon pek çok hayranları var sonuçta - Biz sadece markalar bizim simülasyonları görünmesi için yararlı olabileceğini düşünmek istiyorum. yalnız doğru hedef kitleye de duruldu ücretsiz tanıtım miktarda para ve pek alabilirdik bir şeydir. birçok kişi bilgisayar oyunları hala sık sık bir şey tartışmalı olarak algılanan çok yeni medya vardır için Ama o kadar basit değil. Bu yüzden de genellikle biraz şansa ihtiyacımız var - diyalog ve çok riskleri karşı faydaları takdir biri bir bilgisayar oyunları fan biraz birilerinin ardından toplantının ilk kuran ve bize yeterince onların zaman yatırım değer görmek güvenleri bir lisans düzenleme üzerinde çalışıyoruz. Bazen, bu müzakereler aylar ve aylar, biz yüksek ve alçak, bazen bir adım ileri iki adım geri takip eder geçer. Biz bu konuyu çok ciddiye alıyoruz, ama biz sadece tüm markalar ve blogda Burada gösterilen bu model sonunda tam ihtişamıyla oyuna yapacağımız konusunda henüz size garanti veremeyiz.

Resimler:

forumsimulator.com
forumsimulator.com

Kendi Yorumum;
Arkadaşlar bence dorse çok gerçekçi dorsenin arka lambaları dorsenin kapısı çok gerçekci bence. Umarım lisans görüşmeleri olumlu geçer.

Not: blog.scssoftware.com alınıp tarafımca türkçeye çevirilmiştir.
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#2
murat abi Gulumseme site blog.scssoftware.com buyur burdan alıyorum kaynak olarakta gösteriyorum Gulumseme
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
ne dörseymis bitmemis hala bitirmeye yaklasmıslar ne ekliyolarki ????? gördügüm kadarıyla dds yani kaplamaar yapılıyor eee kaplamayı.... iki gün önce gelen resimle simdiki gelen resim arasında pek bi fark yok cok yawas gidiyolar cok birde bu oyunu kac kisi yapıyo 1 kişi mi ??????? Acik-agizli-gulumsemeAcik-agizli-gulumsemeAcik-agizli-gulumsemeAcik-agizli-gulumseme
İmzalar İçin Yeni Düzenleme !!! Konuyu Okumak İçin Tıkla
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
abi sadece dorse yapmıyorlarki Gulumseme birde zor ya bunların tasarımını yapmak oraya Cool Liner bile yazmak zor yani Gulumseme çünkü herşey kendilerine öz olmalı sağdan soldan buldukları resimleri dorseye koymamaları lazım Gulumseme Geç olsun da temiz olsun ya Gulumseme razıyım geç gelmesine yeterki güzel bişi çıksın ortaya.
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
gerçektende doğukan bu oyunu heralde 1 kişi yapıyor Acik-agizli-gulumseme Acik-agizli-gulumseme Acik-agizli-gulumseme Acik-agizli-gulumseme Acik-agizli-gulumseme
forumsimulator.com

furkan071
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 22.06.2018, 16:14 | Theme: MySkins | All edit: semih7106