Toplam Yorum: 9 || Toplam Görüntülenme: 7564
Program Kilitli SCS Dosyalarını Açma Programı
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
forumsimulator.com

Arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı gibi program, kilitli scs dosyalarının kilidini açıyor ve bozuk arşiv dosyalarını onarmakta kullanılıyor önce ne olduğunu anlamamıştım fakat kullanmaya başlayınca olayı çözdüm programın adı dart. Programı kullanmak çok basit indirdiğiniz zip dosyasını açıp içinden 3adet dosya çıkıyor sisteminiz ne ise ona göre birini seçip tıkladığınız da program direkt açılıyor sonra kilitli olan dosyayı dart'ın penceresine sürükleyip bırakın ve sonra Start Processing yani İşlemi Başlat düğmesine basın bu kadar, mod kilidi kaldırılacak ve yeni bir kopyası aynı klasörde oluşturulacak ve ya masa üstüne çıkacak yapımcı bütün dosyalar olmasa da çoğu dosyalar da işe yarayacağını belirtmiştir program yabancı dilde fakat çok bir seçenek olmadığı için kullanmakta zorluk çekmezsiniz resimler kendi bilgisayarımdan olup herkese iyi forumlar dilerim.

Programa tıkladığınız da bu sayfa gelecek
forumsimulator.com

Sonra kilidini açmak istediğiniz dosyayı bu alana sürükleyip Start Processing seçeneğine bastıktan sonra altta Overall Progress ve File Progress dolum çizgileri yeşil olacak sonra sürüklediğiniz dosyanın yanında yeşil renk onay resmi çıktıktan sonra masa üstüne kilidi açılmış kopyası oluşacak.
forumsimulator.com

Not; Arkadaşlar linke tıkladığınız da Scs Software sitesine yönlendirileceksiniz sayfanın biraz altına indikten sonra yeşil renkle Program Yükleme yazan yerin altında Dart 1.1.0 yazan yere tıklayınca indirme başlayacaktır.!

Yapımcı: Sniper
Burda
http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=192120

Alternatif
https://sharemods.com/93isse5qrnk4/D.A.R...0.zip.html
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
K. Y.
#2
Buna benzer bir program daha var. Bu tür programları kullanacaksanız kendiniz için kullanın emek hırsızlığı yapmayın.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Since 2015
 Ifade (37)  
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: Hocam
#3
paylaştıgın için Teşekkürler abi ma bu programı sadece emek hırsızları kullanır
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: Hocam
#4
(25.05.2017 - 21:06)Aga06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Buna benzer bir program daha var. Bu tür programları kullanacaksanız kendiniz için kullanın emek hırsızlığı yapmayın.
Aynen kardeşim katılıyorum
(25.05.2017 - 21:34)BaYRaMPaSaLee Nickli Kullanıcıdan Alıntı: paylaştıgın için  Teşekkürler  abi ma bu programı sadece emek hırsızları kullanır

Sadece onlar kullanmaz biz de kullanabiliriz mesela modu kendine göre ayarlayabilirsin ben bir araç modu indirdim aracın motor gücü çok zayıftı onu güçlendirmek için def dosyasını açıp ayarlama yapacaktım scs kilitli olduğu için yapamadım o yüzdende oyunda kullanmak istemiyordum şimdi aracı kendime göre ayarladım kullanıyorum yani programı kendi işlerimiz için kullanabiliriz dışarıya açılmadan Gozkirp
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: TheWhiteMagic
#5
araç sesi değiştirebilirmiyiz bunla
Dünyada Man Ahirette İman Gulumseme
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: HocamTarih: 15.06.2024, 15:26 | Theme: MySkins | All edit: semih7106