Reklam
Toplam Yorum: 0 || Toplam Görüntülenme: 766
Oyun Haber Valve, CS:GO'nun ücretsiz sürümünü yayınladı
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Valve, Counter-Strike: Global Offensive'ın ücretsiz bir versiyonunu yayınladı. Steam'de yerini alan oyun sadece bootlara karşı çevrimdışı oynama imkanı sunuyor

forumsimulator.com


Valve, popüler multiplayer FPS oyunu Counter-Strike: Global Offensive'ın ücretsiz oynanabilen bir versiyonunu çıkardı. Ücretsiz sürüm çevrimdışı destek ile geliyor, böylece çevrimdışı olarak sadece botlara karşı oynayabiliyorsunuz. Ayrıca GOTV aracılığıyla maçları da izleyebilirsiniz.


Oyun tek başına botları öldürme görevi üzerine kurulu. Yani multiplayer oyun deneyimi sunmuyor. Ancak çevrimiçi multiplayer destekli tam sürümünü satın almadan önce oyunu kavramak için yeterli olacağını söyleyelim. Ücretsiz sürüm sadece yeni başlayanların pratik yapmasını sağlayacak.

forumsimulator.com

Oyun, 5 Eylül'de gerçekleşecek olan FACEIT London Major turnuvasından hemen önce geldi. Ücretsiz sürümü kullanan kişiler, en iyi 24 takımın milyonlarca dolarlık ödülleri kazanmak için üç hafta boyunca karşı karşıya geldiği profesyonel maçları seyredebilecekler.

forumsimulator.com

Oyunun ücretsiz sürümü artık yayında ve şu anda Steam'de “Counter-Strike: Global Offensive Free Edition” olarak listeleniyor. Mac, Windows ve Linux platformlarını destekleyen oyunu yüklemek için sisteminizde 16 GB sabit disk alanı olması gerek.

KAYNAK=Donanımhaber
K. Y.
3 Kişi Teşekkür Etti: yahya1981, LEGENDBARON, hajlukBenzer Konular
Tarih: 22.06.2021, 13:15 | Theme: MySkins | All edit: semih7106