Toplam Yorum: 8 || Toplam Görüntülenme: 1010
Oyun Haber Multiplayer Otobüs Simülasyonu: The BUS
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#6
bu oyunun adı City Bus Simulator  Berlin olarak başlamıştı sonra moda bir isimlendirme şekli ile otobos demişler . fern bus da kullandığı unreal 4 ü kullanarak yapılıyor . grafikler harika tabi fizik motorunun renderlaması çok iyi tabi performansı nasıl olur bilemem . milletin çok mızmızlandığı grafik olayı bunda dolu dolu olacak . oyun mekaniği de omsi ye benzer olursa güzel bir oyun olur diye düşünüyorum ama çok hızlı çıkarıyolar fernbusun kaderini yaşamaz inşallah. birde oyun ve grafik  motorunun çok üst seviye olmasından dolayı modlama da modellerin çok iyi olması lazım .
birde omsideki gibiotobüse yeni özellikler ekleme script yazma olayı var mı değinmemişler  lotus da kullanılacak script programlama dili ve kullanılacak 3d formatı baştan belirtilmişti . bunda o detaylara girilmemiş belirtselerdi eyi olurdu .

bu da oyun içi videosu bayağı bir alpha tabi ki


(25.08.2017 - 00:25)umutyetis15 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24.08.2017 - 23:14)Wentworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fernbusun şehir içisi aynı ai aynı grafik yüksek ihtimal aynı fizikler tek farkı şehirçi olması ve belkide yolcu biniş animasyonları. tabi üşenmeyip yaparlarsa fernbusta hala yok.

yolcu biniş-iniş animasyonları var abi.bu arada abi senin omsi 2 çift kapılı sprintere ne oldu gelişme var mı ?

umut kardeşim daha önce de şu projeler ile ilgili ne oldu gelişme varmı soruları hos olmuyor denilmişti .tutumların  emirelvan nickli arkadaşa çok benziyor aynı tepkilerin gösterilmesini istemem .
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: yahya1981
#7
Hiçbiri Euro Coach Simulator tutmaz ama yinede konu için  Teşekkürler bildiğim iyi oldu.
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#8
(25.08.2017 - 09:19)kadirzrts58 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hiçbiri Euro Coach Simulator tutmaz ama yinede konu için  Teşekkürler bildiğim iyi oldu.

Kardeşim ECS çıkmadı ki yerini tutsun
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#9
(25.08.2017 - 01:50)berkandagci Nickli Kullanıcıdan Alıntı: umut kardeşim daha önce de şu projeler ile ilgili ne oldu gelişme varmı soruları hos olmuyor denilmişti .tutumların  emirelvan nickli arkadaşa çok benziyor aynı tepkilerin gösterilmesini istemem .

abi anladımda 2 aydır haber yok iptal mi etti yoksa sıkıntımı çıktı yazar
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 17.02.2018, 22:34 | Theme: MySkins | All edit: semih7106