Toplam Yorum: 5 || Toplam Görüntülenme: 2121
Otobanlar Ve Kavşaklar [ETS2]
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Arkadaşlar SCS Software ETS2'de olacak otobanları ve kavşakları bizlere sundu.

Resmî Açıklama:

Sık sık bizim oyunda yol şeritleri çok geniş olduğunu sizden şikayetleri duymak ve soru neden doğru genişliği onları ayarlamak gerekmez.

Aslında, bu sorunla ilgili en şikayet insanların SCS Software kendi sanatçı ve tasarımcılar var! Tabii ki bizim yollarda gerçekte daha geniş olduğunu biliyorum, ve bu bütün dünya yol boyunca ve dünyanın araçları vb karşı sadece biz gerçekçi kullanabilirsiniz Eğer elemanların boyutları ile, nasıl algılandığı ile oldukça çok sorunlara yol açmaktadır bizim yollar için oranlar, bizim hayat çok kolay olurdu ...

Maalesef, ne biz şimdi var biz oyun müşterilerinin çoğunluğu için oynanabilir tutmak istiyorsanız yaşamak zorunda olacağı bir uzlaşmadır. herkes düzgün ve hassas kontrolü ile tekerlekler direksiyon ile ya da en gamepads de, bizim oyun oynuyordum, bu sıkı yol şeritleri kullanmak için no-beyin olacaktır. Ancak, bizim oyun oynarken insanların çok üzerinde% 90 sadece klavye kullanıyorsunuz. Biz çok fazla bu oyuncuların boşa çıkarmak istemiyorum ve bunu mevcut aşırı geniş şerit bile ok tuşlarını kullanarak direksiyon zaman şeritte kalmak gerçekten çok kolay değil farkında olmalıdır.

şerit genişliği 3 metreyi biraz gerçeklik olarak sadece olsaydı bu çok daha kötü olacaktı. çok daha sık ve yol çok sıkıcı olurdu bir eğri üzerinden veya aracılığıyla bir kavşak sürerken komşu hatlarında AI araçların içine çarpmanız. Biz sadece üzgün herkes, birkaç bin süper hardcore simülasyon fanlar sadece bizim oyun yapmak göze alamaz. Biz sadece iş kalmak için bir şans var, hayal kırıklığı sürüş deneyimi mümkün olan en geniş kitleye keyifli bir hale getirmek için düşük tutmak gerekir.

Ve görsel burada yeni oluşturulan kavşak prefabrike bir kaç örnek vardır muamele etmek, günlük doz şimdi. Bu serinin daha fazla resim yeni içine yerleştirilmiş olan


Resimler:
forumsimulator.com
forumsimulator.com

Not: blog.scssoftware.com sitesinden alınıp türkçeye çevirilmiştir.
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#2
1. resimdeki kavşak çok güzel
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
Mükemmel oluyor. Gulumseme Paylaşım için sağol.
Çok sular akıp geçti bu alemde kendini birşey sanan çakıl taşları kayıp gitti ,
Gençkaptan yine aynı yerinde ve Kamyoncuyuz Biz 'de ...

K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
çok güzel yapmışlar özellikle 1. resimdekini hadi sabırsızlıkla bekliyoruz.
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
ben burda isin içine etmisler hacı pttm yi buraya tasımıslar hiç hosuma gitmedi farklı olabilirdi
İmzalar İçin Yeni Düzenleme !!! Konuyu Okumak İçin Tıkla
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 23.05.2018, 04:22 | Theme: MySkins | All edit: semih7106