Reklam
Toplam Yorum: 12 || Toplam Görüntülenme: 3307
Omsi 2 Yardım Omsi 2 Adresse Hatası
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Resimde olan hatayı ne yaparsam yapayım alıyorum. Belli bir yerde gelmiyor. Rastgele editörde iken otobüs değiştirirken harita açariken geliyor. Ama en çok editörde geliyor. Görüntüyü değiştirmek için sağ tıklıyorum bu hata geliyor. Obje koymaya çalışıyorum bu hata geliyor. Bişey silmeye çalışıyorum bu hata geliyor.Rastgele veriyor. Grafikleri 3 4 farklı ayarda denedim. Sürekli veriyor bu hatayı. Nedir bu oyunun derdi bi hata daha veriyo sürekli ama o bunun kadar can sıkıcı değil. Foruma baktım fakat işe yarar bi sonuç bulamadım. Bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum. TeşekkürlerSistemim gayet yeterli omsi2 nin sürümü 2.00.008 oyunu bu siteden indirdim. Güncelleme ve crack ide.

forumsimulator.com
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#2
Yüklediğin modlardan kaynaklı bir hata.Oyunu tamamen kaldırdığına emin ol ve tekrar sıfırdan modsuz temiz bir kurulum yap.
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
KAzım kardeşimin dediği gibi bir mod yüklemesinde oyunun un ana klasörü içindeki kendi cfg leri bozulmuş o nedenle texture i ticketpacks, sceneryobjects isplines,maps vehicles dışındaki tüm klasörleri silip tekrardan indirdiğin 7z dosyasından çıkarman faydalı olur .

editor için 2.00.016 güncellemesi ile yeni map ekleme sorunu giderilmiş diğer paylaşımlarda 2.00.16 - 024 güncelleme var
forumsimulator.com
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
oyun beni kanser ettiğinden 3 kere silip kurdum mod olarak sadece ikarus 280 var. logfile dosyasına baktım ışıkla ilgili bi dosya sürekli hata vermiş. scenery object için link varmı logfile a göre sorun sceneryobject de. Bu arada dediğiniz güncellemeyi bulamadım link verebilir misiniz. Teşekkürler.
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
(17.04.2014 - 23:17)760Li Nickli Kullanıcıdan Alıntı: oyun beni kanser ettiğinden 3 kere silip kurdum mod olarak sadece ikarus 280 var. logfile dosyasına baktım ışıkla ilgili bi dosya sürekli hata vermiş. scenery object için link varmı logfile a göre sorun sceneryobject de. Bu arada dediğiniz güncellemeyi bulamadım link verebilir misiniz. Teşekkürler.

Omsi 2 genel paylaşımlarda 2. veya 3. sayfada sanırım güncelleme mevcut. 2.0.00.016 tavsiyedir, 2.0.00.024 kasıyormuş öyle duydum.

Oyunu yeniden indirmen faydana olacaktır. Büyük ihtimalle indirdiğin oyunun zipinde sıkıntı var o yüzden tam çıkmadığı için hata alıyorsun. Oyunu yeniden temiz şekilde indirmeni ve indirdiğin dosyayı 7-Zip programı ile açıp kurmanı tavsiye ederim. Bu şekilde sıkıntısız oynarsın.

Bu arada DFGT + H-Shifter sahibiyim. İlla körüklü ve manuel vites kullanmak istiyorsan el mahkum 280 kullanacaksın. Körüklü zorunlu değil diyorsan Volvo 9900 manuel tavsiyemdir. Manuel şart demiyorsan da MB Citaro O530G tavsiyemdir. İyi Oyunlar... Super
forumsimulator.com

WoTR Profile: WoTR
Youtube: Youtube

forumsimulator.com
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:Benzer Konular
Tarih: 16.05.2021, 00:35 | Theme: MySkins | All edit: semih7106