Reklam
Toplam Yorum: 6 || Toplam Görüntülenme: 462
Omsi 2 Yardım H-Shıfter Vede Debriyajı Oyunumda Ayarlayamıyorum
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Benim dfgt direksiyon setim var onu kullanabiliyorum fakat bende artı olarak h-shıfter vede debriyaj var onları oyunda ayarlayıp kullanamıyorum mesala vitesin tuş ayarlarını yapıyorum oyuna giriyorum araçta kullanamıyorum debriyaj da ise debriyajım snopy direksiyon setimden aldığım için direksiyonu tuş takımı niyetine gaz pedalını debriyaj niyetine kullanıyorum bunları nasıl ayarlayabilirimi iyi anlatamadıysam kusura bakmayın.
Ifade (67) BABA MRB
K. Y.
2 Kişi Teşekkür Etti: yahya1981, hajluk
#2
Kardeşim oyunda konsol, gamepad leri seçtiğin o kısımdan snopy yi seçip alt kısımda pedala bastığın zaman değişen kısmı kupplung (oyun almancaysa) olarak seçmen gerek yani dfgt ayarından ayrı olarak debriyaj atayabilirsin. Bir de yaptığın ayarları ekrandaki oka basıp sağ kısma çekmen gerek onu da yaptığından emin olmalısın.
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: alix0606
#3
(30.07.2019 - 09:47)Omsici26 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim oyunda konsol, gamepad leri seçtiğin o kısımdan snopy yi seçip alt kısımda pedala bastığın zaman değişen kısmı kupplung (oyun almancaysa) olarak seçmen gerek yani dfgt ayarından ayrı olarak debriyaj atayabilirsin. Bir de yaptığın ayarları ekrandaki oka basıp sağ kısma çekmen gerek onu da yaptığından emin olmalısın.


Tamam Teşekkür Ederim Dediğini Denerim Eğer Bu Olmazsa Başka Çözümün Varmıdır.
Ifade (67) BABA MRB
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
Şuanlık aklıma gelmiyor eğer olmazsa tekrardan yardım etmeye çalışırım
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
(31.07.2019 - 13:59)Omsici26 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şuanlık aklıma gelmiyor eğer olmazsa tekrardan yardım etmeye çalışırım

Ben debriyajı ayarlıyorum fakat tam dolmuyor 45 ekadar doluyor onu nasıl 100 e ayarlayabilirim olmuyor o yüzden
Ifade (67) BABA MRB
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Benzer Konular
Tarih: 17.01.2020, 19:27 | Theme: MySkins | All edit: semih7106