Toplam Yorum: 5 || Toplam Görüntülenme: 4019
Omsi 2 Video Mercedes O302 Beta Beklenen Otobüs
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Yıllardır birçoğumuzun beklediği o muhteşem araç sonunda mühendis Ertan abimiz tarafındna günyüzüne çıkarıldı henüz beta ama harika oynanabilir bir halde neden bu zamana kadar kimse çıkarmadı merak etmiyor değilim uzun lafın kısası deneme videomu yayınlıyorum iyi seyirler bu mod için teşekkürler Ertan abi.

K. Y.
#2
üstad ellerine sağlık ertan hocam sağolsun bir hayalimizi gerçekleştirdi

bizde elimizden geldiğince bir şeyler katmaya çalışıyoruz
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
(11.03.2016 - 23:40)berkandagci Nickli Kullanıcıdan Alıntı: üstad ellerine sağlık ertan hocam sağolsun bir hayalimizi gerçekleştirdi

bizde elimizden geldiğince bir şeyler katmaya çalışıyoruz

Teşekkürler Berkan abi bu çalışma bir videoyu kesinlikle hakediyordu.
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
Bareiz bir şekilde büyük bir emek var elinize sağlık başarılar
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
OMSI'ye çevirilebilen otobüsler, tasarımlar. Bunların modelleri sıfırdan çizilmeyince genelde çevirilmiyor. Çizilenlerin de bu oyuna uyum sağlayacak detaylara sahip olması gerekiyor. Yoksa sonradan düzenlemek vesaire derken fazla zaman kayıp ettiriyor sana.

Çizimi yapabileceğimiz bir blueprint vesaire de varsa, Ertan abinin de her zaman yaptığı gibi bu araçta da sıfırdan yaptığı başarılı çizim sonucu oyunda güzel modeller görebiliyorsunuz.

Yoksa hiç bir model düşünülmediği için çizilmiyor, olmadığı ve ya tasarlanamayacağı için çizilip çevirilemeyebiliyor. Modellerin gerçekten oyuna uyum sağlaması gerekir dediğim gibi, sonrasında da Blender adlı program üzerinden kusursuzca modeli düzenleyebilmeli ve kusurları giderebilmeliyiz ki yabancı yapımcılardan farkımız hiç bir şekilde kalmasın. Ertan abiye bu konudaki başarısı için teşekkür bile edebilirim.

Bizim yarım bırakabildiğimiz projelerin yapımını kısıtlayan bir grup; çalıntı yapmaktan çekinmeyen oyuncu grubu keşke zamanında hiç buralarda olmasaydı, biz daha iyi projeleri paylaşıma sunabilseydik. Gerçekten kısıtlayıcı kişiler vardı projelerimizi tamamlayamamamızın önünde.
Rolleyes
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: 1942ertanTarih: 15.07.2024, 12:23 | Theme: MySkins | All edit: semih7106