Toplam Yorum: 30 || Toplam Görüntülenme: 7980
Mercedes-Actros [ETS-2]
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Blogdan:
The Actros was one of the first 3D truck models that we have started working on when we commenced the Euro Truck Simulator 2 project. Time is flying a bit too fast for us, the New Actros was launched meanwhile to replace the MP3, but this model would definitely make a great addition to the ETS2 truck fleet.
We have been involved in licensing talks with Daimler ever since we have met their representatives at IAA Hannover over a year ago. Honestly this is one of the tougher nuts to crack, and the next few weeks will be decisive. It would be a pity to have to pretend in our game that such a prominent brand doesn't exist, when the game will be proudly showing so many other real European truck brands. Perhaps if we can attract a lot of views of this new YouTube movie we will have another important argument to use in our licensing discussion. Our ambition hasn't be fully satisfied just with the MP3 model ;-).

For the newcomers to our blog and SCS YouTube Channel, before the weekend we thought it would be nice to give you a wrap-up of the various ETS2 movies that we have published so far, and the following playlist might do the trick:

Çevirisi:
Actros ETS2 projesine başladığımızdan beri ilk olarak üzerinde çalıştığımız üç boyutlu modellerden biriydi. Zaman bizim için biraz hızlı akıyor, bu sırada MP3'ün yerini alacak Yeni Actros ortaya çıktı, fakat bu model (MP3) kesinlikle ETS2 tır filosuna büyük bir ekleme yapacaktır.

Bir yıl önceki IAA Hannover'dan beri Daimler'ın temsilcileriyle sürekli linsanslara yol açma konusunu görüşme halindeyiz. Dürüstçe bu durum çetin ceviz'lerden biri, ve önümüzdeki birkaç hafta bunda belirleyici olacak. Oyun, diğer birçok Avrupalı tır markalarını gururla gösterirken böyle önemli bir markanın oyunumuzda bulunmaması çok yazık olur. Eğer bu yeni YouTube filmi çok ilgi çekerse, lisans görüşmelerimizde kullacağımız bir başka kanıtımız olmuş olur. Hırsımız sadece MP3 ile tamamen tatmin edilemez (Sanırım MP4 için girişimde bulunacaklar bu video çok ilgi çekerse)

Blog'umuza ve SCS YouTube kanalına yeni gelenler için, hafta sonundan önce, sizlere şimdiye kadar yayınladığımız çeşitli ETS2 videolarından bir derleme vermenin iyi olacağını düşündük, ve takip eden çalma/onatma listesi sırrı verebilir.

Çeviriyi yapan ''otomania'' a Çok teşekkür ederim.
K. Y.
3 Kişi Teşekkür Etti: ugurceza16, tiftiko06, margolas
#2
Eline sağlık arkadaşım güzelmiş. Super Paylaştığın için teşekkür ederim. Gulumseme
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
(13.01.2012 - 16:52)mbb1995 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık arkadaşım güzelmiş. Super Paylaştığın için teşekkür ederim. Gulumseme
Eyvallah Kardeşim Sağolasın...Gulumseme

K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
liseden yeni geldim yeni gördüm çok saol (çok mutluyum herkeze rep veriyorum istediğim notları oladım)
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
(13.01.2012 - 16:58)lordomax Nickli Kullanıcıdan Alıntı: liseden yeni geldim yeni gördüm çok Sağolasın (çok mutluyum herkeze rep veriyorum istediğim notları oladım)
Eyvallah Kardeşim Sağol...Super
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 27.05.2018, 20:15 | Theme: MySkins | All edit: semih7106