Toplam Yorum: 10 || Toplam Görüntülenme: 7925
KB TeamSpeak Server hk
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
TS serverımız tekrar aktifleştirilmiş durumdadır. Artık multiplayer etkinliklerinizi herhangi bir yöneticiden özel oda temin ederek, bas-konuş ayrıcalığı ile daha rahat seferler atabileceksiniz.

Bilmeyenler için : TS'de Hertürlü Küfür, Argo, Flood, Tartışma, Siyaset, Reklam ve Reklam içerikli paylaşım yasaktır. Nick olarak Forum Adınız | Gerçek Adınız | Yaşınız şeklinde kullanmalısınız. Kurallara uyulmaması takdirinde ciddi cezai yaptırımlarımız olacaktır şimdiden duyurulur.

TS3 server'ımız'a kayıt olmak için "Admin Bekliyorum" ofisine geçerek kayıt olabilirsiniz ve hangi şirkette hangi mevkideyseniz ona göre ranklarınızı alabilirsiniz.


Server IP:
Kod:
ts.forumsimulator.com

Türkçe Yama : Link

Türkçe Yama Yükleme: Bilgisayarınızda Teamspeak'ın kurulu olduğu klasörde Translation klasörüne atmanız gerekmektedir indirdiğiniz dosyayı.

Örneğin : " C:\Program Files\TeamSpeak 3 Client\translations " Bu uzantıdaki konuma kopyalamanız lazım indirdiğiniz dosyayı.

TeamSpeak'le ilgili herhangi bir sorun veya bildirim için bana yada yönetici diğer arkadaşlara ulaşabilirsiniz.
K. Y.
#2
Hayırlısı olsun Tüm Forum Üyeleri İçin
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: sung
#3
Tum kullanicilarimiza hayirli olsun.Bundan sonra sitede aktif oldugumuz surece Team Speak'de de aktif olacagiz.Umarim taninan bu kolayliklarin degeri uyelerimiz tarafindan bilinir...
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
2 Kişi Teşekkür Etti: yılmaz2700, sung
#4
Bence güzel bir düşünce olmuş abi inşallah kıymeti bilinir.
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: sung
#5
Daha öncede açık iken çok güzel olmuştu.Tekrardan açıldığına çok sevindim çok iyi olmuş.Herkese Hayırlı,Uğurlu olsun umarım Sıkıntı çıkaran olmaz Gulumseme
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 23.07.2018, 14:20 | Theme: MySkins | All edit: semih7106