Reklam
Toplam Yorum: 6 || Toplam Görüntülenme: 1748
Haber Ubisoft Oyunları Beyaz Perdeye Konuk Oluyor
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Oyun dünyasının önde gelen geliştirici ve yayıncı şirketlerinden olan Ubisoft, birçok oyunu için sinema dünyasına girmeye hazırlanıyor. Sıkı durun!

2008 yılı itibariyle Avrupa'nın en büyük üçüncü video oyun yapımcı şirketi konumunda olan Ubisoft, sinema sektörüne de girmeye hazırlanıyor. Şirketin zaten Assassin's Creed filmini çıkaracağını biliyorduk fakat birkaç oyunun daha filminin olacağı gün yüzüne çıktı.

Son yıllarda sinema dünyasında özellikle çizgi roman ve video oyun tabanlı senaryoları sıkla görür olduk. Ubisoft'ta bu yeni akımın farkına varmış olsa gerek milyonlarca oyuncusunun olduğu oyunlarını beyaz perdeye aktarmaya bir hayli kararlı.


forumsimulator.com


Aiden Pearce ve Far Cry karakterleri beyaz perdede

Assassin's Creed filminin yayın hakkının yanı sıra, geçtiğimiz günlerde bu oyunun yanına Watch Dogs ve Far Cry da eklendi. Ubisoft tarafından satın alınan bu oyunların film hakları, sır gibi tutulmaya çalışsa da bilgilerin sızılmasına engel olamadı.


Alıntıdır.(shiftdelete.net)
K. Y.
3 Kişi Teşekkür Etti: lordofking1100, Batu58, ErdalK.
#2
Zaten, Ubisoft teknik olarak çok fazla eleştiriye maruz kalsa da, yazdığı hikayeler ve olay örgüsü sağlam bu tür oyunlarda o yüzden film gibi oynadığın oyunu ayrıca film olarak görmek bambaşka.
Mesela square enix in Hitman'i film oldu hatta filmin bir sahnesinde çocuklar konsolda hitman oynuyor o arada da tetikçi odaya giriyor falan gibi..
Hani neden olmasın ünlü bir aktör Aiden Pearce rolünde başrol oynayacak.. Şahane bir şey olabilir.
Ya da sinemadan güçlü bir aktörü Ezio olarak görmek.. Far Cry serisinde de en çok 3 ün filmi olsa beğenirim kendi görüşüm bu yönde.
Ayrıca Assassin's Creed'i de birçok ünlü film ve animasyonun yapımcılığını üstlenen 20th Century Fox şirketi yapacak. Bekleyelim ve görelim, haber için teşekkürler.
forumsimulator.com

forumsimulator.com

Steam ID : worstguy

ETS 2 MP'DE RAPOR ETME ÖZELLİĞİ NASIL KULLANILIR TIKLA ÖĞREN
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: Batu58
#3
Filmi oynuyorduk şimdi de izliycez demek ki Gulumseme
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
İlginç Acik-agizli-gulumseme
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
Daha öncede duymuştum gerçekten güzel olabilir özellikle Watch Dogs u merak ediyorum.Paylaşım için teşekkürler
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Benzer Konular
Tarih: 25.04.2024, 05:06 | Theme: MySkins | All edit: semih7106