Reklam
Toplam Yorum: 11 || Toplam Görüntülenme: 2111
Haber Türkiye’de AKK Ortadan Kalkabilir
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Türkiye’de sert şekilde uygulanan Adil Kullanım Kotası’nı ortadan kaldırılacağı müjdesini veren yeni ortak şirket, tüm internet kullanıcıların dertlerine deva olacak.


Günümüzde her ne kadar hız sorunları bir nebze de olsa aşılmış olsa da Türkiye’deki tüm internet kullanıcıların ortak sorunu kullanımdan sonra internetinizin yavaşlamasını sağlayan AKK, yani Adil Kullanım Kotası olmuştur. Artık bunun farkına varan ve harekete geçmeye hazırlanan Turkcell Superonline, Vodafone Net ve Türksat Kablo Net ile Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği’ne üye olan diğer tüm şirketlerin aldıkları ortak kararla bu servislerin bünyesinde ortaklık sağlayacak bir altyapı şirketi kurulacağının müjdesi verildi.

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Vodafone CEO’su Gökhan Öğüt, Türksat Genel Müdürü Cenk Şen ve TELKODER Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ata Arıak’ın katılımı ile gerçekleşen toplantıda atılan tarihi adımla Ortak Altyapı Şirketi (OAŞ) kurulacağı müjdesi verildi.

Şirketin kuruluşunun ardından projelerin hayata geçirilmesiyle daha yaygın ve daha hızlı internetin yanı sıra AKK sorununa kalıcı çözümler ve hatta ortadan kaldırılması gibi projeler gelmesi bekleniyor.

Ortak Altyapı Şirketi, AKK konusunda kullanıcıların kaldırılması isteğine kulak vererek bu belayı başımızdan atarak kullanıcıların nefes almasını sağlarlar.


ALINTI ( WEBTEKNO )
Ne mutlu Türküm diyene!

forumsimulator.com     forumsimulator.com
K. Y.
#2
Bu mağlesef Türkiye şartlarında mümkün değil daha 8mbit sınırsız interneti eve 8mbit olarak gönderemiyorlar AKKyi mi kaldırıcaklar..Sadece bu AKK kaldırdık diyerek başka bir saçmalık sürmeleri için yeni bir oyundur ..
Ben herkesi bulurum benim adım hayalet,benim gibi olamazsın sadece hayal et ..

Adaletin bittiği yerde anarşi başlar ...


K. Y.
Cevapla
4 Kişi Teşekkür Etti: TheWhiteMagic, 123optik, yahya1981, Hocam
#3
Keşke Kalksa ama kalkmaz boşuna uğraşmayın akk kalksa bile 20 mbit ise o size 20 mbit gelmez. Minareyi çalan kılıfını hazırlar.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Since 2015
 Ifade (37)  
K. Y.
Cevapla
2 Kişi Teşekkür Etti: 123optik, yahya1981
#4
Hikaye tamamen... Hadi diyelim kaldırıldı, bu sefer de benzer ya da dolaylı olarak farklı bir uygulama gelir. Babamızın oğlu değiller sonuçta. Topluca infial yaratıp bütün internet aboneleri internetini kesip kullanmayacak o zaman anlayacaklar neyin ne olduğunu ama internetsiz yaşamla balkonsuz evi ya da salçasız yemeği aynı kefeye koyduğumuz için bu da mümkün değil. Anlaşılacağı üzere bu haberi AKK olayını kaldırmak değil de, kazık atmanın başka bir yöntemini bulmak olarak nitelendirmek lazım bence.
İmzalar İçin Yeni Düzenleme !!! Konuyu Okumak İçin Tıkla
K. Y.
Cevapla
5 Kişi Teşekkür Etti: 123optik, TheWhiteMagic, yahya1981, batuhanyılmaz, Hocam
#5
Akk kalkar başka birşey gelir yani kısacası biz bundan kurtulamayız bilgilendirme için teşekkürler Gulumseme
forumsimulator.comK. Y.
Cevapla
3 Kişi Teşekkür Etti: 123optik, yahya1981, HocamBenzer Konular
Tarih: 24.01.2021, 18:34 | Theme: MySkins | All edit: semih7106