Reklam
Toplam Yorum: 5 || Toplam Görüntülenme: 1347
Haber Sürücüsüz Otomobilleri 2021 yılında Satışa Sunacak
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
forumsimulator.com


Ford yıllardır sürücüsüz otomobiller üzerinde çalışıyor. Üstelik şirket yalnızca otomobilin teknik kısmına değil, konforuna ve iç akşamına da büyük önem veriyor. Hatta bu doğrultuda birkaç ay önce bilgi ve eğlence sistemine yönelik yeni bir patent de almıştı. Tamamen sürücüsüz ilk Ford otomobillerin piyasaya çıkacağı tarih de netleşti.

Şu ana kadar duyurulan birçok sürücüsüz otomobil aslında tam anlamıyla “sürücüsüz” değil. Bu araçların büyük bir kısmında yarı otonom sürüş sistemi kullanılıyor. Yani otomatik pilotta sürüş esnasında, sürücünün de gözetimi gerekiyor.

Ford ise tamamen sürücüsüz otomobiller geliştiriyor. Bu otomobillerde direksiyon bile olmayacak ve sürücü müdahalesine gerek duyulmayacak. Tamamen sürücüsüz Ford otomobiller 2021’de hazır hale gelmiş olacak.


kaynak:Teknopat
K. Y.
4 Kişi Teşekkür Etti: yahya1981, TheWhiteMagic, LaSTKRaL, berkandagci
#2
Konun kaynağını belirtelim...
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: cxmon
#3
Ben Ford Focus veya Mondeo alsam hayatta sürücüsüz seçeneği seçmem .O arabanın keyfini çıkartacaksın Gulumseme

Konu için teşekkürler Gulumseme
Ifade (67)  
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: TheWhiteMagic
#4
(20.08.2016 - 20:15)Altı9Otuz5 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Ford Focus veya Mondeo alsam hayatta sürücüsüz seçeneği seçmem .O arabanın keyfini çıkartacaksın Gulumseme

Konu için teşekkürler Gulumseme

Haklısın Focus çok keyifli bir araba Mondeo pek kullanma fırsatım olmadı sadece 1-2 saat ama o da güzel. Rahat rahat binemezsin sürücüsüz arabaya
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

Since 2015
 Ifade (37)  
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
Sonra demeyin robotlar dünyayı ele geçirdi yok terminatorler bizi davsan gibi avladı yok arabalar robota dönüştü decepticon oldu . Kendiniz kaşındıniz ne güzel geçiyordun direksiyona tingir mingir kullanıyordun şimdi verdin idareyi kibrit kutusu gibi işlemcisi olan makinenin eline .
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: TheWhiteMagicBenzer Konular
Tarih: 17.01.2021, 21:05 | Theme: MySkins | All edit: semih7106