Reklam
Toplam Yorum: 7 || Toplam Görüntülenme: 3540
Haber Microsoft da eski bilgisayarları yavaşlatacak!
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
ABD merkezli teknoloji devi, yayınlayacağı yeni yamalarının eski PC'leri yavaşlatacağını duyurdu.
Cihazları yavaşlatan şirketler kervanına Apple'dan sonra Microsoft da dahil oldu. Şirket yayınlayacağı yeni yamalarının eski PC'leri yavaşlatacağını duyurdu.

Meltdown ve Spectre bellek açıklarının yamalarının bilgisayarları yavaşlatacağı bir süredir konuşuluyordu. Konuyla ilgili resmi açıklama en yetkin ağız Microsoft'tan geldi.

YAMALAR, BAZI MODELLERİ YAVAŞLATACAK

Microsoft gerçekleştirdiği birkaç benchmark testi ardından sonucu açıkladı. Buna göre, söz konusu yamalar bazı modellerin yavaşlamasına neden olacak.

Şirket, Spectre'in ikinci varyantı için hazırlanan yamanın 2015 ve öncesine ait sistemlerde gözle görülür performans düşüşüne sebep olacağını açıkladı.

Kaynak: Ensonhaber
WORLD OF TRUCKS PROFİLİME GİTMEK İÇİN TIKLA!

BURADAN

YILDIZLI GECELER...

forumsimulator.com
K. Y.
7 Kişi Teşekkür Etti: AdeM06, HaIbY, 12aslanlar12, Captain_, berkandagci, yahya1981, hajluk
#2
Ben windows10 kullanıyorum düne kadar hiç bir problem yoktu en son güncelleme den sonra bazen donup kalıyor normal masa üstünde iken her hangi bir işlem yapmıyorum olduğu yerde donuyor yeniden başlatmak zorun da kalıyorum bunun bu konu ile alakası yoktur belki ama bu durum beni rahatsız etmeye başladı, hatta imkanım olsa windows'dan eski güncellemeyi geri almak istiyorum..
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
Kasayı elden geçireli 2 ay olmadı yeni ssd aldım takdım dün bi ki windows 8 güncellemesinden sonra gta 5'de mavi ekran verdi ya sistemde sıkıntı var yada işletim sisteminde bilgilendirme için teşekkürler
forumsimulator.com


forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: 12aslanlar12
#4
birileri kazansın diye yapılmayan hile yok inovasyon teknoloji virüs trojan ıvır zıvır bahane en iyisi güncellemeden uzak kalmak her ne olursa olsun düzelecek diye bozmadıkları ürün yok


planlı eskitme her vaka
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
iş için aldığım ucuz bir laptop vardı 30 gb ssd li windows 10 çalışıncaya kadar krize sokuyordu chrome bile çalışmıyordu doğru düzgün dün pardus yükledim şimdi canavar gibi herşeyi de aktif çalışıyor belli amaçlar için kullanılan pc lerde win10 dan uzaklaştırmak gerek
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: AdeM06Benzer Konular
Tarih: 28.02.2024, 04:59 | Theme: MySkins | All edit: semih7106