Toplam Yorum: 218 || Toplam Görüntülenme: 43070
GTS yi hilesiz oynayanlar buraya...
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
saygı değer form okuyucuları. yeni bir konu açmak istedim. buradaki amacım benim gibi kimler var merak ettim.
Başlıktada belirtildiği gibi kimler GTS yi hilesiz oynuyor.
şuan ki oyundaki durumu,
kaçıncı yıldızda olduğu,
kaç tane şirket kurduğu,
hangi araçla devam ettiği,
ne kadar para biriktirdiği,
biriken parayı hemen nasıl değerlendirdiği (örneğin; hemen şirket açarım ya da hemen tır alırım) gibi
ve en önemlisi oyunu ne zamandan beri oynadığınızı buraya yazarak beni ve formu mutlu etmiş olursunuz.
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#2
selamlar ismim mehmet yaklaşık 1 yıldır tır oyunlarına merak saldım önce haulin ardından longhaulin daha sonra uzunca bir süre ets oynadım ve en son olarak gts deyim.

oyuna c sınıfı man ile başladım bir miktar para birikdirince gelen ucuz garaj maili ile ilk garajı kiraladım bence oyunun en zevkli zamanı buydu tır fazla hızlı gitmiyordu ve radar cezası gibi bir sıkıntımız olmuyordu.sonra 2 tır ve ve 2 şöför işe aldım bu arada sürekli yıldızlı yükleri kovaladım bazen yıldızlı yüklere yetişebilmek için bulunduğum şehirden yıldızlı yükün olduğu şehire boş bile gittiğim olmuşdur.şöförler ve ben gece gündüz çalışıp b snıfı 2. man ı da aldım.tabi bu tırı almamla beraber radar cezalarını yemeye başladık.şu an için 6 garajım kendi kullandığım a sınıfı dahil helalinden kazanılmış 13 adet tırım var.a sınıfı tırım olmasına rağmen otobanlarda hız limitlerini geçmemeye çalışıyorum.tırın atak olmasının en güzel yanı sollamalrda çabuk hızlanışı yoksa tekrar c sınıfına geççem ama onlarda sollamalarda pasif kaldığı için a sınıfı ile devam edip cruise kontrol ile 95 le seyhat etmeye çalışıyorum.bazen polisi kapatmak içimden gelsede belki 1 2 kere kapatmışımdır bu seferde sanki kendimi kandırıyormuşum hissine kapılıp tekrar orjinal haline getiriyorum.4.yıldızı tamamlamak üzereyim 320.000 euro param var hedefim 5 slotlu bir garajı satın almak ve 5 yıldızı tamamlamak.ayrıca oynarken video çekmeyi çok seviyorum forumddada 1 2 tane acemice çekilmiş videom var.
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
benimde adım ata evet onları izledim. çok hızlı sollama yapıyorsun biraz yavaş sür. senin tırın garajın paran daha çokmuş ben daha 3 şirket kurdum 4 tane tırım var 3. yıldızı dolduruyorum. daha çok işim var. ben de yaklaşık 2 yıldır bu simulasyon oyunlarına merak saldım öncelikle convoy, american laul, haulin, uzun olmakla beraber ETS ve GTS çıktıktan sonra oynamaya başladım. dediğin gibi şirket kurma aşaması ve şöforlerin sana para kazandırma aşaması gayet hoşuma gidiyor.
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
ets yi de hilesiz bitirmişdim ama gts daha zor 4 üncü yıldızdayım 2 garaj benimkiyle beraber 4 tır yanıcı maddelerin hepsi açık onları için yaklaşık 400 bin euro werdim Gulumseme tırlar c sınıfı daf ,man benimki b sınıfı man ,b sınıfı man şöförün war en önce kim bitirecek bakalım Gulumseme
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
teşekkürler yorum için
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 21.04.2018, 04:58 | Theme: MySkins | All edit: semih7106