Euro Truck Simulator 2 1.39 Beta'dan Çıktı!
#1
İyi 
Çok sayıda test, geri bildirim, düzeltme ve ince ayar ile Euro Truck Simulator 2 için 1.39 güncellemesinin gelişini duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

forumsimulator.com

1.39 açık beta sürümünde yer alan ve hata bildirimleri yapan ve bu yeni sürümle ilgili genel geri bildirimler sağlayan herkese teşekkür ederiz. Bu güncellemede yer alan çeşitli yeni özelliklerden tam olarak yararlanmaya başlayabileceğinizi umuyoruz. Peki, ETS2 için 1.39 güncellemesinde ne bulmayı bekleyebilirsiniz?


BAŞLANGIÇ MENÜSÜ GÜNCELLENDİ
Euro Truck Simulator 2'yi 1.39 ile başlattığınızda fark edebileceğiniz ilk şeylerden biri, mevcut başlatma menüsünün yeniden tasarlanmış olmasıdır. Bu değişikliği getirmemizin ana nedeni, gelecekteki eklemelerin önünü açmaktır; yeni başlatma menüsü aracılığıyla erişilebilecek olan oyunlarımıza yeni özellikler getirecek.

forumsimulator.com

Ancak o zamana kadar tasarımın oldukça değiştiğini görebilirsiniz. En üstte seçilen profil artık başlatma çubuğunda bulunan diğer tüm seçenekleri ve yöneticileri etkiliyor. Bu sadece Mod Yöneticisi için değil, özellikle buraya yerleştirdiğimiz yeni eklenti Oyun Seçenekleri için geçerlidir.

Bu, oyunu yüklemenize gerek kalmadan oyun ayarlarınızı değiştirmenize olanak tanır. Dolayısıyla, Twitch'te yayın yapmadan önce veya kamyonunuza gitmeden önce birkaç seçeneği ayarlamadan önce oyununuzu ince ayar yapmak istiyorsanız, bunların tümü başlatma paneli ekranından yapılabilir.

DÜŞÜK YATAKLI VE DÜŞÜK YÜKLEYİCİLİ RÖMORKLAR
Daha önce bir blogda duyurduğumuz gibi, yeni Lowbed & Low-Loader Treyler Euro Truck Simulator 2'ye gelecek. Bu römorklar sıfırdan yeniden işlendi ve sürücülere bunları satın alma ve bir dizi farklı şekilde kullanma seçeneği sunuyor. Bu dorseler ile High Power Cargo Pack ve Heavy Cargo DLC'lerindeki işleri de alabilirsiniz.

forumsimulator.com

Low-bed ve low-loader treyler artık iki ana versiyona sahiptir - kısa ve uzatılmış, ayrıca artık ağır yükler için uygunluklarını etkileyebilecek özelleştirilebilir şasiye sahiptirler. Artık bunları renkler, arka tamponlar ve afişler, işaretleyiciler, ışıklar, rampalar, yan koruyucular, yan / alet kutularının birden çok versiyonu, işaretler, flaşlar, çamurluklar gibi birden çok yeni seçenekle ayarlayabileceksiniz. Dahası! Bu yeni seçeneklerin her birinin, mükemmel bir şekilde uyduklarından emin olmak için, bu yeni römorkların her biri için uygun şekilde ayarlanması gerekiyordu!

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

Bu büyük güncelleme yalnızca ETS2'nin temel oyununu değil, aynı zamanda Heavy Cargo Pack, High Power Cargo Pack, Schwarzmüller DLC ve Special Transport gibi diğer birçok DLC'yi de etkiler.

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

CALAIS ŞEHRİ YENİDEN
Fransa'nın dördüncü büyük limanı ve yolcu trafiği için en yoğun limanı olan Calais limanını tanıtıyoruz. Endüstrisi, yerel alandaki ekonomik faaliyetin üçte birinden fazlasını oluşturmaktadır. Birçoğunuzun bildiği gibi Calais, Euro Truck Simulator 2 ile çıkan temel oyun şehirlerimizden biri.

forumsimulator.com

Bu nedenle, harita ekibimizin özel bir kısmı şehre ve limana büyük bir yeniden görünüm vermek için zaman ayırdı ve bu da ona 1.39 için yeni ve güncel bir görünüm kazandırdı. Fark edeceğiniz en büyük değişiklik, bağlantı noktasının artık oyun içinde nasıl temsil edildiğidir. Gerçekte, Calais limanı çok büyük ve bu yüzden harita ekibimiz bu gerçeği harita ölçeğimizin sınırları dahilinde en iyi şekilde yansıtmak için çok çalıştı. Bu yeni oluşturulan limanda kapılar, terminaller, feribot rampaları ve çitler gibi yeni objeler yer alacak.

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

Diğer değişiklikler arasında, şimdi gerçeğe daha doğru bir şekilde karşılık gelecek şekilde yeniden tasarlanan liman girişi ve çevresindeki şehir bölgelerinde yapılan güncellemeler yer alıyor. Bu ücretsiz Calais güncellemesiyle ilgili daha fazla bilgiyi bu blog yayınında okuyabilirsiniz.

GENEL HATA DÜZELTMELERİ / SES DEĞİŞİKLİKLERİ
1.39 sürümünde ayrıca çeşitli hata düzeltmeleri, iyileştirmeler ve sesler için bir güncelleme içermektedir. Bu, bunlarla sınırlı olmamak üzere, iyileştirilmiş kabin içi ses karışımı ve yeni ve gelecek içeriğe hazırlıktaki diğer değişiklikleri içerir.

Bulabileceğiniz değişikliklerden biri, oyunun Seçenekler ekranına Turbo ses kaydırıcısının eklenmesidir. Birkaç yıl önce turbo ses için ayrı bir kanal sunduğumuzda, simülasyon için çok önemli bir geliştirme olarak selamlandı. Gerçek kabin içi kayıtlara göre doğru şekilde ayarlamak için elimizden geleni yaptık. Nitekim birçok oyuncu buna çok olumlu yorum yaptı. Ancak yıllar geçtikçe ıslık sesine bazı oyuncular için katlanmanın çok zor olabileceğine dair geri bildirimler de alıyoruz. Yeni başlangıç menüsü, simülasyon deneyiminiz üzerinde size daha fazla kontrol sağlama eğilimini sürdürüyor. Bu yeni ilavenin yanı sıra onunla birlikte gelen birkaç başka ses ayarını beğeneceğinizi umuyoruz.

1.39'daki değişikliklerin çoğu bu sürümde görsel olarak görülmese de, yakın gelecekte size daha fazla içerik ve değişiklik getirmeyi umuyoruz.

DEĞİŞİKLİK

HARİTA

Calais Şehri yeniden görünüm

UI
Başlangıç Menüsü yeniden tasarlandı

ARAÇLAR
Lowbed ve lowbed treylerler (sahip olunabilir)
Schwarzmuller DLC için Schwarzmuller low loader treylerler (sahip olunabilir)
AI araçlara DAF XF 2017 Facelift eklendi
AI araçlara MAN TGX Euro 6 eklendi (6x2 / 4 varyantları da var)

ÖZELLİKLER
Ses güncellemeleri ve iyileştirmeler (turbo kaydırıcı, ses konumlandırma, kabin mekansal karıştırma, aksesuarlara ses dağıtımı)
Treyler tarayıcısı ve listesi, tüm geçerli kargo çeşitlerini gösterir
Deneysel şanzıman giriş mili emülasyonu ve debriyaj freni desteği (g_clutch_brake)

Bu İçerik https://blog.scssoft.com'dan ALINTIDIR.
WORLD OF TRUCKS PROFİLİME GİTMEK İÇİN TIKLA!

BURADAN

YILDIZLI GECELER...

forumsimulator.com
Ara
Cevapla
#2
Adamlar çalışıyor ve başarıyor helal olsun bilgilendirme için teşekkürler aziz güzel paylaşım Ifade (36)
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
Ara
Cevapla
#3
Uzun aradan sonra oyuna girdim gerçekten güzel güncellemeler gelmiş adamlar hakkını vererek yapıyor paylaşım ve bilgilendirme için teşekkür ederiz Aziz abi Gulumseme
forumsimulator.comAra
Cevapla
#4
(05.11.2020 - 22:42)Hocam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adamlar çalışıyor ve başarıyor helal olsun bilgilendirme için teşekkürler aziz güzel paylaşım Ifade (36)

Evet abi gün geçtikçe yeni yeni şeyler görmeye devam ediyoruz Super

(05.11.2020 - 23:21)SeckiN_10 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uzun aradan sonra oyuna girdim gerçekten güzel güncellemeler gelmiş adamlar hakkını vererek yapıyor paylaşım ve bilgilendirme için teşekkür ederiz Aziz abi Gulumseme

Rica ederim kardeşim scs çalışıyor Gulumseme
WORLD OF TRUCKS PROFİLİME GİTMEK İÇİN TIKLA!

BURADAN

YILDIZLI GECELER...

forumsimulator.com
Ara
Cevapla
#5
Kendi düşüncemi sunacak olursam abi daha çok şey var eklenmesi gereken örenğin kar modu en basidi bu daha sayamadığım tonlarca şey ama yinede ellerine sağlık yapanların bunlarda güzel iş yapabilen şeyler bakalım ilerleyen zamanlarda neler göreceğiz Gulumseme paylaşım için teşekkürler abi ellerine sağlık
'' Biz 7 Yaşında Yağmurun Altında ' VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN ' Derken Şaka Yapmıyorduk .. ''

!! .. DADAŞBEY .. !!


Ara
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi