Reklam
Toplam Yorum: 3 || Toplam Görüntülenme: 3245
ETS2 Scaina Faça V8 Vabis
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Model: Scs
Edit :Erdem Kuzey
Parca: Kelleci Leti7Kedil Emre Güneş

Resimler
forumsimulator.com
forumsimulator.com

İndirme Link
http://www.mediafire.com/download/ni2xdb...i+Edit.rar

Videosu

K. Y.
#2
Eline Sağlık Kabin DLC uyumlu olursa daha güzel olur
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
Şöyle Türk sitelerinde paylaşsanız ne güzel oluyo işte ama gidip te o meşhur yabancı sitesinde böyle türk bayraklı aracı atıyosunuz bu tarafımca yanlıştır.Biz Türkleri Rezil ediyosunuz.

Yorumum'da herhangi kurallara aykırı bir ifade varsa yorumumu silebilirsiniz.
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
(02.04.2016 - 19:17)orhanbasaran24 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle Türk sitelerinde paylaşsanız ne güzel oluyo işte ama gidip te o meşhur yabancı sitesinde böyle türk bayraklı aracı atıyosunuz bu tarafımca yanlıştır.Biz Türkleri Rezil ediyosunuz.

Yorumum'da herhangi kurallara aykırı bir ifade varsa yorumumu silebilirsiniz.


Yabancı sitelerde paylaşılan bazı yapımlar, bizim forumlarımızda/sayfalarımızda paylaşıldığı zaman onların bayraklarının hatta dini simgilerini bulunduran modelleri de içerdiğinde hiç bir şekilde onlar kendini rezil etmiş olmuyor, bizler de kendi fikrimize göre düzenlediğimiz araçları her yerde paylaşabiliriz. Hiç sanmıyorum, onların bizim forum ve sayfalarımızda paylaşılan araçlarının altında bir yorum belirterek ve ya görüş belirterek rezil edildiklerini, en azından bunu yapan üyeye rastlamadım. Varsa bile bu çoğu zaman düzeltiliyor? Nasıl demeni beklemeden yanıtlayayım ki basitçe;

Genelde hristiyanlığa ait haç sembolünün modelini silerek, varsa başka ülkelerin bayraklarını Türk bayrağına çevirerek, emek hırsızlığı gibi tartışmalar araç sahibi tarafından gerçekleştirilmesin diye sadece bizim forumumuzda paylaşılan editler/düzenlemeler var ama olmasaydı, kesinlikle onları rezil etme çabasına giren üye sayısı fazla olacaktı.

Bu, böyle.

Altta kalmaya devam ederek, hiç bir şeyi yaygınlaştıramadan, nasıl becerimizi öne çıkarmayı planlıyor olabilirsin ki?

Hakaret ve ya aşağılayıcı bir yargı çıkarma buradan sakın. Olan ve olması gerekeni belirtiyorum. Genelde rastlanmıyor zaten o bahsettiğin paylaşımlara, yabancı forumlarda. Bir kaç tanesine denk geldiğinde doğrudan merak edilir aslında, indirilme sayısı, yorum sayısı..
Rolleyes
K. Y.
Cevapla
2 Kişi Teşekkür Etti: ErdalK., samedo67Benzer Konular
Tarih: 18.09.2021, 12:40 | Theme: MySkins | All edit: semih7106