Reklam
Toplam Yorum: 0 || Toplam Görüntülenme: 1456
ETS2 Realistic Russian Highways v3.1 (1.30)
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
forumsimulator.com

Arkadaşlar modun görevi, rusmap v1.8 için geçerli olan rusya'nın çoğu standart ana yol kavşaklarını modernleştirerek aynı promods haritasının örümcek ağı misali köprülü kavşaklarını oluşturmaktadır bu yüzden sadece rusmap v1.8 sürümü için geçerlidir diğer haritalar da çalışmaz.! Moskova ve Saint Petersburg şehir içi yol kavşakları başta olmak üzere harita üzerinde çoğu kavşaklar yeniden düzenlenmiştir yapımcı toplamda 29 kavşak olduğunu ve de bunlardan 23 tanesini yeniden inşa ettiğini belirtmiştir bu yeni sürümde en son versiyona güncellenmiştir resimler kendi oyunumdan olup herkese iyi oyunlar dilerim.

.:Not:. Arkadaşlar indirecek olduğunuz linkler iki ayrı bölümden oluşuyor biri sadece orijinal harita ile rusmap bağlandığın da geçerlidir diğeri ise promods haritası ile rusmap beraber kullanıldığın da geçerlidir hangi haritayı kullanıyorsanız sadece onu aktif edin ve de mod sıralamasında haritaların en üstünde yer alsın eğer promods ile rusmap'i birleştirecekseniz ''promods +rusmap road connection'' dosyasının üstünde yer alsın.! Birde indirmiş olduğunuz dosyanın içinden iki adet scs dosyası çıkacak biri kavşaklar için diğeri de trafik akışı için isterseniz trafik akışını düzenleyen modu ektif etmeyebilirsiniz.!

.::Özellikler::.

- M2 / E105, M4 / E115 to Tula, Tula çevresindeki yollar ve M9 / E30 yollarının geri kalanı yeniden inşa edildi, yeni kavşaklar ve doğru yol profilleri oluşturuldu.
- Moskova ve St. Petersburg (MKAD ve KAD) FPS açısından çok daha iyimser.
- Yeniden inşa edilen tüm yollarda sadece orijinal haritanın dokularını kullanarak olabildiğince gerçekçi işaretler eklendi.
- Promods versiyonunda, St. Petersburg çevre yolunda ve M11, Vyshny Volochek'de, bu işaretler çok gerçekçi işaretlerle değiştirildi.
- Toplam 29 kavşağı yeniden inşa edilmekte olup, şu an yerini almış olanlar da dahil olmak üzere bu modda 23 yeni kavşaklar inşa edildi.
- Diğer kalan bütün kavşaklar bir daha ki sürümde yenilenecektir.

Yapımcılar: Brainiac, FLD
V-1.30.x

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com
Kırmızı OkKırmızı OkKırmızı OkKırmızı Ok
http://sharemods.com/l3vb6gcph19f/Realis...1.zip.html

http://sharemods.com/5dmuve81inrk/Realis...n.zip.html
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
K. Y.



Benzer Konular
Tarih: 04.03.2024, 05:05 | Theme: MySkins | All edit: semih7106