Toplam Yorum: 1 || Toplam Görüntülenme: 445
ETS2 Mario Dünya Haritası v12.8 (1.45)
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
forumsimulator.com

Arkadaşlar mario'nun çılgın haritalarının devamıdır iyi sistemleri bile yoracak bir harita modudur bu yüzden bu devasa harita modu çok kapsamlı olduğu için sistemine güvenen arkadaşların indirmeleri rica olunur onlarca ülke 3000'den fazla şehir bulunan en güzeli de içinde Türkiye den de yaklaşık 40 şehir bulunan bu devasa harita modunu denemenizi tavsiye ediyorum ets2 de gelmiş geçmiş en kapsamlı ve en büyük harita modudur bu yeni sürümde en son versiyona güncellenip yeni ülkeler, yeni şehirler eklenip bazı düzenlemeler yapılmıştır resimler kendi oyunumdan olup herkese iyi oyunlar dilerim.

.::.Yapımcının Kaleminden Önemli Uyarı.::.

Modülleri düzenledikten veya değiştirdikten sonra oyunun ilk yüklemesi 15 dakikadan bir saat süreye kadar ulaşabilir, BEKLE.! Aşağıdaki indirmeler ikinci yüklemede her hangi bir değişiklik yapmadan yüklediğiniz de 30 saniyeden birkaç dakikaya kadar değişebilir. İndirme süresi bilgisayarınızın gücüne bağlıdır.!

Bilgisayarımla karşılaştırmak için: 6 çekirdekli işlemci, 16 gigabayt DDR4 RAM, Samsung evo plus970 nvme 1tb SSD disk.
Modülleri düzenledikten veya değiştirdikten sonra oyunun ilk yüklenmesi: 4 dakika.!
Sonraki yüklemeler: 12 saniye.!

.::.Detaylar.::.
Ets2'de bölgeleri genişleten ünlü popüler haritadır. Eklenti, yeni eyaletler, şehirler, otoyollar, kasabalar, binalar ve yeni bölgelerin diğer özellikleriyle oyuna devasa bir konum ekler. Değişikliğin kurulumundan sonra, her taraftan standart Avrupa haritası yeni yerler ile büyümüş gibi görünüyor, böylece ek yönler ekliyor ve yolun uzunluğunu onlarca kat artırıyor.  Ayrıca en popüler Euro Truck Simulator 2 haritalarından biri olan Orient Express'i de içeriyor. Modun ana avantajı ölçeğidir. Yeni eklenen toplam şehir sayısı 700, pakette birçok yol ve kavşak, otopark, benzin istasyonu bulunuyor. Yazar ayrıca hava ve feribot güzergahlarını da ekledi. Artık kullanıcı sadece normal Euro bölgelerinde seyahat etmekle kalmıyor, aynı zamanda anakaradan anakaraya özgürce uçabiliyor.

Not; Kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.! Scandinavia - Going East - Fransa - İtalya - Baltık - Black Sea - İberya Dlc Gereklidir.!

Yapımcılar: Mario Bogdanov, Term99, BenganJ, Renzo428, Deco13, gmtavares, Topolino, EdgeGladiator, poland.ball, Tandem M&T

V-1.45.x

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com
Burda
https://sharemods.com/62kn6tvdg9hn/mario...45.7z.html

Alternatif
http://modsfile.com/x2biz74jo6m5/mario_e...45.7z.html
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
K. Y.
6 Kişi Teşekkür Etti: hristo, bakteri44, 123456yaser, Rabbani, iskender.35, Since1963
#2
Promodstan sonra gelmiş geçmiş en büyük en kaliteli Ets2 haritası diyebilirim. İlk çıktığı zamanlarda kullanıyordum. Tabi o zamanlar bu kadar büyük değildi.
WORLD OF TRUCKS PROFİLİME GİTMEK İÇİN TIKLA!

BURADAN

YILDIZLI GECELER...

forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 14.07.2024, 19:00 | Theme: MySkins | All edit: semih7106