Reklam
Toplam Yorum: 19 || Toplam Görüntülenme: 8425
ETS2 Haber Yeni Etkinlik: Genel Hediye Teslimatı 2017
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
forumsimulator.com

Noel babanın yardımımıza ihtiyacı var!

"On The Road" ekibimiz, henüz kuzey kutbundan döndüler. Noel babanın lojistik ağı, bütün hediyeleri teslim etmekte bir hayli zorlanmakta ve SCS Software yardım için çağrıldı. Açıkçası, mütevazi simülasyon dorsemiz yeterli değil, hareketli koltuklar cidden fazla yer kaplıyor. Daha fazla alana ihtiyaç var. Açıkça görülüyor ki, oyuncuların oyunlarımıza dönmesi ve yardım etmesi gerekiyor!

Milyarlarca hediye, dünya çapında dağıtılmayı bekliyor ve Noel baba tarafından, bu kısa sürede ve kısıtlı alana yardım etmeyi sadece bizim başarabileceğimize dair bilgilendirildik. ATS için New Mexico ve ETS2 için İtalya DLC'leri ile bile, iki kıtayı kapsamamız hala yeterli değil, dünyanın geri kalanı hakkında konuşmayalım bile. Evet biliyoruz! Tekrar tekrar bize bağlı olduğunu planladığı için gelecek yıl için bu kapsamayı geliştirmemiz için Noel baba şimdiden bizi zorlamaya başladı.

Şimdilik, yapabildiğimiz şeyleri yapmaya çalışalım. Katılan herkes için ödüller beklemekte! Noel babada direk kendisinden size gönderilecek, birkaç özel kabin oyuncakları ve aksesuarları var. Yeni ana menü arkaplanında dizel canavarlarınızı direk kuzey kutbuna park etmenize bile olanak sağlayacak. Ne kadar klas değil mi?

Bu WoTR etkinliği, geçen sezonlarda yaptıklarımızdan biraz daha karmaşık. Hem ATS hem de ETS2 oyuncuları bu etkinliğe katılabilecek, ama her oyunun ilerleyişi ve ödülleri farklı olacak, birbirlerini etkilemeyecek. Bununla birlikte, her oyunun etkinliğinin iki seviyesi ve iki aşamalı ödülleri olacak.

Bu sefer ödüller sadece sanal ortamdan olmayacak. Etkinliğin sonucuna göre, her oyun ve her aşama için şanslı beş kişi seçeceğiz (toplamda 20 ödül) ve ödülünüzü almak için e-mağazamızda size bir ürün seçeneği sunuyoruz.

Kurallar & Ödüller

Paralel olarak iki etkinlik birden yürütüyoruz, ATS veya ETS2 arasında seçim yapabilirsiniz veya en fazla eşya kazanmak adına ikisi için birden katılabilirsiniz! Sadece WoTR sözleşmelerinde bulabileceğiniz "Gifts" (Hediye) yüklerini, 1. aşamayı tamamlamak için 6, 2. aşamayı tamamlamak için 12 ayrı şehre taşıyın. 240 km / 150 mil üstü mesafedeki yükler geçerli sayılacaktır. Her aşama için eşsiz ödüller alın:

Aşama 1:

- Her oyun için kazanacağınız seçkin World of Trucks başarımı

- Asılabilir kabin aksesuarları; ETS2 için Xmas Ball (Noel Topu) ve Plush Bear (Peluş Ayı), ATS için Polar Star (Kutup Yıldızı) ve Polar Plush Bear (Peluş Kutup Ayısı)

- Ana menü arka planı teması, Magic Time (Sihir Zamanı)

- Bu aşamayı tamamlayan beş kişi için, fiziksel bir hediye kazanma şansı: E-mağazamızdan toplamda 50€ fiyatı bulacak istediğiniz kadar hediye seçme şansı

Aşama 2:

- Asılabilir kabin aksesuarları; ETS2 için Polar Beast (Kutup Canavarı) ve Snowman Trucker (Kardan Şoför), ATS için Grizzly Bear (Boz Ayı) ve Snowman Trucker (Kardan Şoför)

- Özelleştirilebilir boya paketleri, ATS için Crystal Dream (Kristal Rüyası) ve ETS2 için Crystal Dimension (Kristal Boyut)

- Ana menü arka planı teması, On Top Of The World (Dünyanın Zirvesinde)

- Bu aşamayı tamamlayan beş kişi için, fiziksel bir hediye kazanma şansı: E-mağazamızdan toplamda 100€ fiyatı bulacak istediğiniz kadar hediye seçme şansı

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

Önemli Notlar:

- Etkinliğe katılmanız için oyunların son sürümleri yüklü olmalıdır.

- Oyun içi hediyelerimiz, Steam üzerinden takas edilebilir veya satılabilir şeklinde gönderilecektir.

- Fiziksel hediye kazanma şansınızı 4e katlamak için her iki oyundan her iki aşamayı tamamlayın!

- Etkinlik bitişinin takibinde, 22 Ocak 2018 Pazartesi günü, fiziksel ödül için her aşamadan rastgele 5 katılımcı (toplamda 20) seçilecektir. Kazananlar blog sayfamızdan yayınlanacaktır!

İşte bu kadar! Şoför kıyafetlerinizi giyin ve direksiyonunuzun başına geçin! Siz bekleyen birkaç teslimat işi var!

Not: Etkinliği tamamladığınız zaman, hediyeleri almak için internet tarayıcısından WoTr profilinize giriş yapın, "EVENTS" sayfasına gidin ve oraya gelen bildirimleri tıklayarak sağ alttaki "REDEEM ON STEAM" yazısına tıklayın. Steam hesabınıza giriş yapmanızı isteyecek, giriş yapın ve işlem tamam. Hediyeler envanterinizde.

Çeviri tamamen bana aittir. Nick ile birlikte kullanılabilinir!!!

İyi Forumlar... Super
forumsimulator.com

WoTR Profile: WoTR
Youtube: Youtube

forumsimulator.com
K. Y.
#2
Scs yine yaptı yapacağını. Gulumseme Final haftasına geldiğimiz şu mübarek günlerde, okulu uzatmak için büyük fırsat . Kolay gelsin herkese.
O Şimdi Asker  Ifade (67)

forumsimulator.com

K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: yahya1981
#3
Çeviri için teşekkürler Scs iyi çalışıyor keşke bu etkinlikler hiç bitmese
forumsimulator.com


forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
Nasıl oynanıyor acaba ? ben daha önce böyle bir etkinliğe katılmadı. multi şart mı yoksa çavrımdşı olarak da oluyor mu ?
Ne Mutlu Türk'üm Dİyene..!
Kudüs İslamındır..
Ifade (67) Ifade (67)
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
(21.12.2017 - 14:26)muRaTT_GS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl oynanıyor acaba ? ben daha önce böyle bir etkinliğe katılmadı. multi şart mı yoksa çavrımdşı olarak da oluyor mu ?
konu için ve bilgilendirme için çok teşekkürler burak kardeşim
World of truck sitesine profilin ile giriş yap sonra oyunu açtığın zaman o profilin ile harici teslimat hediye paketli dorselerden seçerek yükleri farklı şehirlere teslim et sadece hız otomatik 90km yi geçmiyor
forumsimulator.com
        
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: muRaTT_GSBenzer Konular
Tarih: 04.03.2024, 04:33 | Theme: MySkins | All edit: semih7106