Reklam
Toplam Yorum: 8 || Toplam Görüntülenme: 1684
ETS2 Haber Sonunda Türkiye geliyor.
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#6
Türkiye haritasının moduna başlandığı zamanı hatırlıyorum. o zamanlar ortaokuldaydım. çok sabırsızlandığım ve bir an önce çıksın da oynayalım dediğim bir moddu. ve şuan üni 1 öğrencisiyim. aradan 5, 6 belki de 7 yıl geçti. Scs bir sürü dlc çıkardı ve yeni çıkan bu dlcde Türkiye de olması beni çok mutlu etti. Türkiye haritasını genişletirler mi bilinmez ama İstanbul olması bile şu aşamada güzel duruyor. Tahminimce oradan yunanistan sırbistan gibi ülkeler gelicektir. Gönül ister tüm Türkiye gelsin ama belki bir umut Ankara'ya kadar genişletirler.
Parası Olan Değil Hastası Olan Bilir

forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#7
Yıllardır heyecanla beklenen haritanın haberini duymak ayrı bi heyecan kattı inşallah DLC en yakın zamanda gelir.
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#8
Demin internette gezinirken gördüm. Saldırın bitmeden tüketin  Acik-agizli-gulumseme 5 aralık Perşembe günü çıkıyor  Ifade (9)
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#9
Arkadaşlar bu ets2 Güzel iş yapmış sonunda Türkiyemize kavuştuk ama yalnız Türkiyede sadece 3 şehir koymuş zoruma gitti Köprüler yok Avrasya tüneli yok en azından bir marmara bölgesindeki şehirleri koysalardı ufacık Bulgaristanın bile tam sayamadım ama göz kararı ile 8-10 şehri eklenmiş dalgamı geçiyorlar bizle yahu Marmara bölgesinide geçtik en azından istanbulun anadolu kısmını koysalardı köprülerden filan geçseydik neyse bir gün eklerler umuduyla bir dahaki baharlara diyek artık.
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Benzer Konular
Tarih: 11.08.2020, 15:20 | Theme: MySkins | All edit: semih7106