Reklam
Toplam Yorum: 8 || Toplam Görüntülenme: 1411
ETS2 Haber Sonunda Türkiye geliyor.
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Euro Truck Simulator 2 haritaları genişlemeye yeni yollar gelmeye devam ediyor. Yeni yolların Romanya, Bulgaristan üzerinden en son Türkiye'mize geleceği duyuruldu.İlk etapta sadece Avrupa'daki topraklarımız Trakya bölümü olacak. Edirne'den İstanbul Avrupa yakasına kadar yol gelecek. Eklentinin (DLC) 2019 yılı sonuna doğru çıkarılacağı söyleniyor. Heyecan ile bekliyoruz.
Kırsal bölgede bulunan küçük köylerden, kalabalık İstanbul kentine kadar, bu üç ülke tarih, benzersiz mimari ve Romanya'da bulunan "Drakula" Şatosu gibi simge yapılarla zengindir. Bunların hepsi Karadeniz'e giden yolda seyahatlerinizde göreceksiniz.

Bu ülkelerde inşa edilen insan yapımı yapılar gibi etkileyici doğa manzaraları. Yolculuklarınızın çoğu sizi ormanlar, sahil yolları veya Transilvanya'da bulunanlar gibi dağlık alanlar arasında geçecek.

forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com


Yeni çıkacak eklenti hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Bir zamanlar hayalini kurduğumuz şeyler bir bir gerçek oluyor. Gulumseme Multiplayerda İstanbul-Avrupa express çalışırız artık  Ifade (67)
O Şimdi Asker  Ifade (67)

forumsimulator.com

K. Y.
#2
Harika bir haber bilgilendirme için teşekkürler. Şöyle bir foruma bakayım yeni gelişme var mı diye en üstte bu haberi görünce çok şaşırdım. Acik-agizli-gulumseme Mutliplayer da düşünemiyorum ben o bölgeleri. Yeni Calais olur gibime geliyor. Yalnız SCS artık adam akıllı çalışmaya başladı haritada olabildiğince yelpazeyi genişletip hatta tamamlayıp artık çok daha farklı yeniliklere gidebilirler. Benim özellikle gelmesini istediğim bölge İzlandadır.
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: yahya1981
#3
Bence ets2 de en güzel haber budur heyecanla beklemekteyiz bilgilendirme için teşekkürler reis Ifade (36)
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
Hayaller gerçek oluyor ömrümüz olursa görürürüz o günleri. Şu kareleri görünce bile insan bi mutlu oluyor. Asın bayrakları uleyynnn  Ifade (67) Türkiye
Bide eklemek istediğim bir konu daha var Türkiyeye geldiklerinde oralara inşallah Türk şirketlerinden koyarlar avrupa şirketleri koymasalar bari
WORLD OF TRUCKS PROFİLİME GİTMEK İÇİN TIKLA!

BURADAN

YILDIZLI GECELER...

forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: Captain_
#5
Sonunda Super
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Benzer Konular
Tarih: 31.03.2020, 10:41 | Theme: MySkins | All edit: semih7106