Reklam
Toplam Yorum: 4 || Toplam Görüntülenme: 2466
ETS2 Haber Krone Dorseler ETS2'ye Geliyor!
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Eğer sosyal medya mecralarımızı takip ediyorsanız, geçen kasım ayında Krone üretim merkezini ziyaret ettiğimizi gösteren birkaç fotoğraf paylaştığımızı farketmişsinizdir. Bu ziyaret, sıradan bir ziyaret değildi, iki günden fazla süren bir fotoğraflama çalışmasının ardından oradaki dorselerin yüksek kaliteli üç boyutlu taramalarını yapmıştık. Hayran bildirimleri fazlasıyla pozitif oldu, tabi ki oyunumuzda yeni bir resmi lisans için yer vardır.

forumsimulator.com

ETS2 için seçilmiş Krone dorselerini DLC olarak getirmek için antlaşmaların tamamlandığını ve el sıkıştığımızı bildirmekten dolayı mutluyuz.

Ekibimiz, çeşitli dorseleri fotoğraflarken, Krone'nin pazarlama ekibi, bizim ekibimizle röportaj yapma ve çalışmalarını belgeleme fırsatı yakaladı. Bu kısa belgeleme, sadece Krone'nin Youtube sayfasında paylaşıldı ve bu videoyu hayranlarımıza iletmekten mutluluk duyarız...
Lisans ortaklarımızın, çalışmalarımızı bu kadar ciddiye almaları ve ortak çalışmamız sayesinde markanın ve ürünlerinin görünürlüğünün artması gerçekten çok heyecan verici. Bu konu hakkındaki son bilgiler sadece bunlardan ibaret değil, ETS2'ye katılmalarında hazır olmaları için Krone'nin Twitter, Instagram ve Facebook sayfalarını, belli aralıklarla ziyaret etmeyi veya basitçe takdirinizi göstermeyi unutmayın. Geçici lisans ortaklarımıza ulaşırken, hayran kitlemizin gücü ve birliği, lisans antlaşmalarında gerçekten güçlü bir faktör.

forumsimulator.com

Yeni DLC için herhangi bir çıkış tarihi veremiyoruz, ama araç tasarım ekibimiz çoktan çalışmalara başladı, kalite seviyesini yükseltmek için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Programcılarımızla ve tasarımcılarımızla birlikte, oyun dünyası için gerçekten güzel şeylerin üstünde çalışıyorlar.

Çeviri tamamen bana aittir. Nick belirtmek şartı ile kullanabilirsiniz!!!

Unlem NOT: Bu haber 1 hafta önce çıkmıştır.

İyi Forumlar... Super
forumsimulator.com

WoTR Profile: WoTR
Youtube: Youtube

forumsimulator.com
K. Y.
#2
bilgilendirme için çok teşekkürler burak kardeşim
forumsimulator.com
        
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
Güzel haber teşekkürler.
____________________________Ifade (27)________________________________Ifade (27)______________________
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
Vayyy cok güzel inşallah bedava olur Gulumseme
forumsimulator.com


forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
(15.02.2018 - 02:25)AdeM06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vayyy cok güzel inşallah bedava olur Gulumseme

Adem abi scs uçan kuştan bile para alır
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Benzer Konular
Tarih: 21.02.2024, 03:39 | Theme: MySkins | All edit: semih7106