ETS2 Haber Iberia ve Yeni Işık Sistemi:Geliştirme Tanıtım Videosu
#1
Resim 
Dün sizlere bizim için çok önemli bir kararın haberi ile yaklaştık. Doğru yolu seçtiğimizden % 100 emin olsak da, hayran topluluğunun bu karışık haberi nasıl kabul edeceği konusunda oldukça gergindik. Her şeyi güvene aldık ve herkesin zor kararımızı anlayıp takip edeceğini umuyoruz. Bir projede geliştirme süresini uzatmak ucuz bir macera değil, ancak Iberia ekibi vizyonlarını tam olarak gerçekleştirme şansını hak ediyor ve sürümü yeni ışık sistemimizle senkronize etmek, harita genişlemesine gerçekten parlama şansı verecek. Her iki sürümün de tek bir test döngüsünde sıkıştırılması, gelecekteki sürümler üzerindeki herhangi bir uzun vadeli etkinin en aza indirilmesi de çok önemlidir.

#BestCommunityEver'dan gelen yanıt için minnettarız ve minnettarız. Bu işte birlikte olduğumuza dair bize güvence verdiğiniz için bir kez daha teşekkür ederiz.

Dün ima ettiğimiz gibi, ilk duyurunun şokunu telafi etmek için, size biraz daha göstermemiz gerektiğini hissettik. Bu yüzden, kelimenin tam anlamıyla bir gecede bir şeyler bulmak için acele ettik. Bugün, yakında çıkacak olan Euro Truck Simulator 2 harita DLC'sinden konumlarda tesadüfen kaydedilen yeni ışık kurulumunun bir kısmını sunan kısa bir geliştirme tanıtım videosunu paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Ekibin, bu kadar çok model ve dokuyu yeni sisteme uyarlamak için önünde hala bir sürü işi var. Tamamlanmaya yeterince yakın olan ve gösterilmeye hazır olduğunu düşünebileceğimiz birkaç konumumuz var (ve yine de daha fazla ince ayarlara tabi). Bu yüzden teaser oldukça kısa, ancak yeni ışık sisteminin 1.40 güncellemesiyle hem ETS2 hem de ATS için ne tür iyileştirmeler getireceği konusunda size çok iyi bir fikir vermeli.

Umarız orada gördüklerinizi beğenirsiniz! Blogumuza ve sosyal medya kanallarımıza bir göz atın çünkü size bu konularda daha fazla güncelleme ve sıcak haberler getirmeyi planlıyoruz.

Blog.scssoft.com sitesinden alıntıdır.
WORLD OF TRUCKS PROFİLİME GİTMEK İÇİN TIKLA!

BURADAN

YILDIZLI GECELER...

forumsimulator.com
Ara
Cevapla
#2
Gerçekten hava mükemmel olmuş Gulumseme
'' Biz 7 Yaşında Yağmurun Altında ' VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN ' Derken Şaka Yapmıyorduk .. ''

!! .. DADAŞBEY .. !!


Ara
Cevapla
#3
Grafikler süper olmuş grafik modları artık çok daha renkli ve HD kalitesinde olacak belli oldu Smile
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
Ara
Cevapla
#4
(03.12.2020 - 19:26)Scania 25 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten hava mükemmel olmuş Gulumseme

Aynen bende çok beğendim normalde de hava modu kullanmıyordum daha da kullanmam gelince Gulumseme

(03.12.2020 - 20:45)Hocam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Grafikler süper olmuş grafik modları artık çok daha renkli ve HD kalitesinde olacak belli oldu Smile

Valla abi şahsi görüşüm bu hava gelince grafik moduna felan gerek kalmaz Super
WORLD OF TRUCKS PROFİLİME GİTMEK İÇİN TIKLA!

BURADAN

YILDIZLI GECELER...

forumsimulator.com
Ara
Cevapla
#5
Aziz çok güzel bi güncelleme olacak grafik mauzzam bence ben en çok geceyi severim ışık sistemi çok güzel duruyor yansımalar vs gece kabin içinden yol görüntüsü olmasını isterdim neyse güncelleme gelince inceleriz. Gulumseme
Ara
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi