Reklam
Toplam Yorum: 12 || Toplam Görüntülenme: 4360
ETS2 Haber ETS 2 Multiplayer durum güncellemesi
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Merhaba arkadaşlar ETS 2 multiplayer forumunda dolanıyordum ne var ne yok diye. Bu habere ulaştım.

# 1 Durum güncellemesi
Ocak 2013 #

Yapımcılar ilk versiyon,ETS2'deki harika modlardan biri-Bir multiplayer modu için sıkı çalışıyor!
Herkesi ilk beta'ya kadar mutlu tutmak için,aylık durum güncellemeleri olacak.İşte birincisi!

İlk versiyon için bazı planlar :

Çıkış tarihi
Planlanmış çıkış tarihi bu yılın 2.bölümü (2013)

Sunucular
İlk versiyon için,sadece 1 global sunucu olacak.(Daha çok slot'a ihtiyaç olursa daha fazla sunucu bağlayabiliriz).Modlar devre dışı bırakıldı,multiplayer'la uyum sağlamalarının hiçbir yolu yok.AI (yapay zeka) trafiği devre dışı bırakıldı.(Çok fazla bant genişliği kullanmadan uyum sağlamasının yolu yok).

0.1 versiyonunda ''LAN'' özelliği eklenecek (Hamachi uyumlu),Oyunu ayarlamanız için ''Host LAN Game'' opsiyonunu kullanmanız gerekiyor.Küçük bir ayarlama penceresi göreceksiniz,içeriği : oyunun adını değiştir,modları kabul et/devre dışı bırak (oynayacağınız oyuncuyla aynı modların olması gereliyor) ve şifre kutucuğu (şifresiz bırakmak için boş bırakın). Bence bu çok güzel kamyoncuyuz.biz olarak güneş ve kardelen lan odaları açılabilir. neden tek oda değil diye sorarsanız kardelencilere güneş modu veremeyiz Acik-agizli-gulumseme

Oyun dünyası uyumlu olacak,herkes aynı zamana,güne,havaya (güneş yağmur vs...),trafik ışığına sahip olacak.

Profiller
ETS2MP web sitesine kaydolduğunuzda,''Senin sürücülerin'' gibi bir bölüme erişim sağlayacaksınız.Oyuna başlamak için en az 1 tane sürücüye sahip olmalısınız.En fazla 2 sürücüye sahip olabilirsiniz.Yeni bir sürücü oluşturursanız onun profile veritabanına kaydolacak,-endişelenmeyin- sizin profiliniz silinmeyecek/yenisiyle değişmeyecek.Bütün profil verisi bilgisayar hafızanıza kaydolacak ve orada kalacak.Sunucumuzdan çıktığınızda bütün sunucu verileri bilgisayarınızdan silinecek ve veritabanımza kaydedilecek.Bir sonraki girişiniz için aynı işlemler tekrarlanacak.Profilinizi web sitemizde veya oyun içinde değiştirebilirsiniz.Aynı zamanda diğerlerinin profillerini gezebilirsiniz.

Şirketler
Modda aynı zamanda şirketler olaca.Katıldıktan sonra,yanlız sürebilirsiniz ve zaten var olan şirketlerde iş arayabileceksiniz-ilk yolu sitemizdeki ''İş'' bölümüne başvurmak veya oyun içinde iş kurumuna girmek.

Uyumak
Singleplayer'daki gibi belli sürelerde uyumanız gerekecek.Sürücünüz uyuduğunuzda,10 dakika oyun dışı kalacaksınız.Bu süre içinde diğerlerinin profillerini gezebilirsiniz.10 dakikadan sonra sürmeye devam edebilirsiniz.

CB-radyo
Bütün kamyoncular CB-radyoya sahiptir.Diğerleriyle bir kulaklıkla veya yazı yoluyla konuşabilirsiniz.CB-radyo sadece birkaç mil etki alanına sahiptir ve yakındaki kamyonlar bu mesajları okuyabilir/duyabilir.Gerçek hayatta olduğu gibi.Bazı diller için özel kanallar olacak,PL,ENG gibi.

Harita
O anda online olan bütün sürücüler haritada görülebilir.

Tamamıyla alıntıdır.Önemli yerlerin altını çizdim.
İmzalar İçin Yeni Düzenleme !!! Konuyu Okumak İçin Tıkla
K. Y.
3 Kişi Teşekkür Etti: baran_38, attheparthe
#2
Kardeş bu çok eski haber ets 2 mp yarın çıkıyor Gozkirp
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
Yarın çıkacakta olan özellikler Gozkirp Ayrıca güncelleme #3'de buldum Buda yarın çıkacak olan ETS 2 multiplayerde yer alacak özellik. Bekleyin paylaşıyorum.
İmzalar İçin Yeni Düzenleme !!! Konuyu Okumak İçin Tıkla
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
Bilgilendirme İçin Teşekkürler Kardeşim Yarını İple Çekiyorum Yıllardır Beklediğim Birşey Gulumseme
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
(30.04.2014 - 17:45)FatsaLee41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilgilendirme İçin Teşekkürler Kardeşim Yarını İple Çekiyorum Yıllardır Beklediğim Birşey Gulumseme

Teşekkürler abi Gulumseme Bende ETS 2 MP Çıkmadan önce gidip orjinal alcam Gulumseme
İmzalar İçin Yeni Düzenleme !!! Konuyu Okumak İçin Tıkla
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Benzer Konular
Tarih: 06.05.2021, 01:52 | Theme: MySkins | All edit: semih7106