ETS2 Garaj İsmi Değiştirme v1.1 (1.36)
#1
İyi 
forumsimulator.com

Arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı üzere oyun da kendinize ait büyük garaj satın aldığınızda garajın adını değiştirebilen güzel bir moddur. Artık kendi adınızı taşıyan özel bir garajınız olacak resimler kendi oyunumdan olup herkese iyi oyunlar dilerim.

Not: Linkler iki bölümden oluşuyor üstteki link ''Instruction'' yani yapacağınız işlemi size bildiriyor alt linkte ''Own_garage'' yazan ise yaptığınız işlemleri kaydedip mod klasöründe kullanmak üzere scs uzantılı mod dosyasıdır.!

Yani arkadaşlar detaylı bir şekilde anlatmak gerekirse ''Instruction'' adlı metin belgesinin içinde bulunan sırasıyla prefab/garage_scandinavia/textures/company_board.dds yazan yeri scs uzantılı dosyanın içinde bulup yapmış olduğunuz işlemi dds formatına çevirdikten sonra o klasörün içine atıp değişikliğe onay vermenizdir sonra o dosyayı oyunda aktif edip scandinavia bölgesinde bulunan her hangi bir şehirden büyük garaj aldığınızda yaptığınız işlemi göreceksiniz..

.::Öneri::.

Arkadaşlar yaptığınız işlemi kapak resminde de olduğu gibi beyaz taban üstüne uygularsanız daha iyi görünür ben deneme amaçlı siyah tabana yaptım resimlerde de gördüğünüz üzere tabela karanlık olmuş buna da dikkat etmenizi öneririm.!

Yapımcı: Norvk
V-1.36.x

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com
Kırmızı OkKırmızı OkKırmızı OkKırmızı OkKırmızı OkKırmızı Ok
Instruction
https://sharemods.com/dbqd85rbcvy1/Instruction.rar.html

Own_garage
https://sharemods.com/xvq27hdwij9k/Own_g...1.scs.html
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
Ara
Cevapla
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi