Reklam
Toplam Yorum: 2 || Toplam Görüntülenme: 1369
ETS2 Daf Euro 6 Orjinal ses
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Selamun Aleykum akşam da bahsettiğim gibi, travego ses modu ile ilgili bir projem var Daf euro 6 evr diye bir gerçek ses modu var demiştim işte o ses modu budur. Yapımcı yabancı biri Orjinal kayıt yapmış linklerini de Orjinal olarak veriyorum bu modu 1.27de şuan kullanıyorum tek sorun var retarder sesi oyunun Orjinal retarder sesidir yani ne yaptım ise retarder değişmiyor. Bu soruna bir el atan çıkarsa güzel olur. Bu sesi Mercedes nasıl uyarlarız. Bu hususta da yardımcı olursanız sevinirim.

Bu da video yapımcının
Bu da indirme linki:
Kod:
[url=http://sharemods.com/ekiasgydsy8s/SOUND_DAF_XF_460_106_E6_For_all_daf.scs.html]İndir [/url]
K. Y.
3 Kişi Teşekkür Etti: yahya1981, Rabbani, hajluk
#2
Bilgilendirme: Bu mod 1.27de denenmiştir sorunsuz çalışmaktadır. Yalnız bir sorun var o da şudur, yapımcı sadece ses modu yapmamış aynı zamanda, bu mod ile birlikte evr motor modu da içinde bunun içinde Daf aracına sahip olmak ve aracı servise çekip, motor seçeneğini evr olarak değiştirmek zaten servise aracı çektiğiniz zaman orda motor seçenekleri arasında görürsünüz. Aynı şekilde yapımcının moda eklediği şanzımanı da takmanızı tavsiye ederim. Daf euro 6 ve eski kasa daf modellerinde çalışmaktadır.. Bu arada retarder olayını da çözdüm ses formatı mono 32 bitrate ve 48000 değerinde olmalı..
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
Bu sesi travego otobüste kullanmak istiyorum diyenler yorum yapsın ama bunun için otobüs sahibi olanların desteğine ihtiyacımız var otobüs sahipleri araçlarının editlenmesine izin vermiyorlar o zaman bana ulaşsınlar bu sesi nasıl uyarlarız onunla ilgili bilgi verecem ben yaptım şuan kullanıyorum izin olmadığı için video paylaşımı dahi yapmıyorum..
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Benzer Konular
Tarih: 24.09.2020, 15:30 | Theme: MySkins | All edit: semih7106