Reklam
Toplam Yorum: 23 || Toplam Görüntülenme: 153206
Duyuru Yapma Gereksinimi Duyduk
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle Kamyoncuyuz.Biz yönetimi olarak her zaman bizi desteklediğiniz, iyi-kötü yanımızda olduğunuz için sizlere çok teşekkür ederiz.

Bizim hakkımızda bazı çevrelerde yazılanlara ithafen cevabımızı vermek adına bu konu açılmıştır.

Son zamanlarda sitemiz değişikliğe gitmiş, Türkiye Haritası projesi durdurulmuş, başımızdan istenmeyen olaylar geçmiştir. Bu durumda çoğu arkadaşımız yanımızda durmuş, bize her zaman destek olacaklarını ifade etmişlerdir. Tabi ki arada çatlak sesler de çıkmış ve dostun kötü zamanda belli olduğu gibi o çatlak seslerde kötü zamanda kendilerini belli etmişlerdir.

Evet arkadaşlar, Türkiye Haritası öyle ya da böyle devam etmektedir ve Kamyoncuyuz.Biz'in kalitesini gösterecek şekilde yakında sizlerle olacaktır. Bu site her zaman özellikle simulasyon oyunları ve bazı diğer oyunlarda öncü olarak adını duyurmuştur. 18 WOS serisinden itibaren neredeyse her oyuna belli başlı mod yapımında, harita yapımında kalite ve ilkler bakımından öncü olmuştur. Bunların en güzel örnekleri GTS'ye yapılan Türkiye Haritası,ETS2'ye yapılan Türkiye Haritası ve Sanal Şirketler(Kardelen Transport ve Güneş Lojistik) olmuştur. Zaman zaman siteden kopanlar olmuş, özel hayatı ve diğer sebeplerden dolayı siteyi bırakmış birçok arkadaşımız vardır.

Elbette atasözünde olduğu gibi "Mevye veren ağaç taşlanmıştır". Bazı çevreler sitemizi Türkiye Haritası'nı durduk yere, keyfe keder durdurmuş gibi ağır bir şekilde yaşanan olayları bilmeden eleştirmiştir. Yine bu bazı çevreler sitemizi Warez paylaşım yapmakla suçlamış, kendilerini sanki SCS Software'ın  Türkiye sorumlusuymuş gibi göstererek havalara girmişlerdir. Unutmasınlar ki biz her zaman orjinal oyunu destekledik ve sitemizde insanların orjinal oyun sahibi olmalarına aracı olduk. Bizleri warez paylaşım yapmakla suçlayanların da bir zamanlar bu siteden banlanarak gittiğini hatırlatırız. BBu banlanma olayını kendilerine yedirememiş, bir yerde tutunamamış farklı denemeler yaparak farklı siteler açmış kişiler bizlere çamur atmaktadır.Bu insanların ne olduğunu iyi-kötü bugüne kadar simulasyon oyunlarında tecrübesi olanlar bilmektedir. Bize warez paylaşım yapıyor diyenler daha düne kadar bizim sitemizde yapılan modları olsun, başka sitede yapılan modları olsun "link değiştirmeyin,emek hırsızlığı yapmayın" denildiği halde kendi sitelerinde link değişimi yaparak utanmaksızın paylaşmışlardır. Yine bu çevreler bazı istisna arkadaşlar dışında hiç bir emek sarfetmeden sadece oyun oynayıp, yapılan modları kullanarak adeta bir sülük gibi milletin kanını emerek sadece lafla bir yerlere gelmeye çalışmışlardır.Her yapılan güzel işe "sadece bizim sitemizde yapılan işler için demiyorum" çamur atarak ne mal olduklarını insanlara göstermişlerdir.

Tabi ki kuruluşumuzdan itibaren bizim de hatalarımız olmuştur.Bazen üyelere sert davranma, haksız yere bazı insanları banlama, acele kararlar alarak bazı yanlış duyurular yapma gibi durumları bizler de üzülerek yaşadık.Ama tabi ki hatasız kul olmaz.Önemli olan hataları bilmektir.Sitemiz her halükarda yoluna devam edecektir.Elimizden geldiğince sizlere sonuna kadar da yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Biz bir aileyiz ve bizi bölmeye, aramıza nifak sokmaya sizin gücünüz yetmez...

Bizlere taş atanlar kendi işlerine baksınlar.Bu işler çamur atmayla yürümez,emek vererek yürür.

Son olarak söylemek istediğim ; "Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz."

Not : Atasözünü bilmeyenler Google Amcadan Öğrenebilir GozkirpKamyoncuyuz.Biz Yönetimi
forumsimulator.com
K. Y.
#2
Farkı uzaklarda aramayın, ForumSimulator.Com ile yaşayın...
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
2 Kişi Teşekkür Etti: Cesaret020, mbb27
#3
Abi sonuna kadar senin yanındayız. ?
Scania Hayattır Ifade (67)  Ifade (67)  

forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
2 Kişi Teşekkür Etti: Cesaret020, mbb27
#4
cok guzel anlatmissiniz elinize saglik umarim bu siteye bu sekilde saldirilar yapmaya devam edilmez
K. Y.
Cevapla
2 Kişi Teşekkür Etti: Cesaret020, mbb27
#5
Ne demişler:

Bir işi BİLEN YAPAR,
Az bilen AKIL VERİR,
Bilmeyen ELEŞTİRİR,
Yapamayan ÇAMUR ATAR...
Türkçe Konuş Çok Konuş
K. Y.
CevaplaBenzer Konular
Tarih: 06.12.2023, 07:38 | Theme: MySkins | All edit: semih7106