Toplam Yorum: 3 || Toplam Görüntülenme: 977
Aracınızdan Memnunmusunuz ? [Kamyon,Tır]
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Bizde Pro 827 var konfor pek fazla yok ama çekişi sağlam , yakıt olarak jette max. %34 yakıyor [İzmir-Bursa 4 Saat olmak ayrıcalığıyla.] . Yakıtı iyimi ? Ayrıca pompacı önerirmisiniz ? Rampa çıkışlarında bazen mayışıyor ağıra düşüyor yakıttan fark edermi , bazen fişek oluyor en dik rampayı bin sekiz yüz devirde 5. vites tırmanıyor anlam veremiyor babamda bende Gulumseme . Rampada bu sorunu yapmasına rağmen düzde hiç taviz vermiyor .
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#2
Kardeş aracın bakımları tammı bazen motordan kaynaklanan birşey olabiliyor veyahut MOZOT TAN
ben belli bir marka kullanıyorum
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
Yav arkadaş sebzecinin belli bir markasımı var Gulumseme 1 Ay antalya eskişehir çalışır tutturur biyer ordan alır sonra izmir eskişehir çalışır başka bir yerden alır Gulumseme Aracın bakımları tam yağını suyunu zamanında değiştiriyoruz . Bu arada araç 2004 buçuksuz .
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
(26.01.2012 - 12:11)İsa_Koyuncu Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yav arkadaş sebzecinin belli bir markasımı var Gulumseme 1 Ay antalya eskişehir çalışır tutturur biyer ordan alır sonra izmir eskişehir çalışır başka bir yerden alır Gulumseme Aracın bakımları tam yağını suyunu zamanında değiştiriyoruz . Bu arada araç 2004 buçuksuz .


sizin araba orman arabası sebze ye gelmez bmc ye at 30 ton çıkmıyom demz fakat gelgelemki hız yok Acik-agizli-gulumseme
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 23.05.2018, 11:58 | Theme: MySkins | All edit: semih7106