Reklam
Toplam Yorum: 0 || Toplam Görüntülenme: 854
American Truck Simulator Jaguar XJ +Interior (1.31)
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Arkadaşlar yine farklı bir araç modu olan jaguar xj modeli ile sizlerleyim aracın kendine özel içine ve dışına çeşitli aksesuar seçenekleri mevcuttur kenworth galerisinden satın alabilirsiniz herkese iyi oyunlar dilerim.

Yapımcının Kaleminden

ETS2'den eski Jaguar XJ 2014'ün dönüştürülmüş bir versiyonu. Araba şimdi gerçek özelliklerine, 100 km/s hızla ivmelenmeye ve yaklaşık 240 km/s hıza karşılık geliyor. Otomatik şanzımanı simüle et, vardiya yok, D modunu ayarla ve devam et (kabinde vites değiştirme düğmesi yok). Arka sürücü eksenlerdeki yük gerçek, bu nedenle iyi fren yapıyor, kontrol ediliyor. Eski kötü iç mekan dokuları, en yüksek kalitede olanlarla değiştirildi (resimde bile uzaktan daha iyi görünüyor). Model sağlam bir şekilde yapılmıştır, bu nedenle makine oyun sayıları, hem içeride hem de dışarıda çalışan kapıcılar tahsis edilmiştir. Oyun fiziği etkilenmez, özellikle kamyonla birlikte makineyi kullanmak için yapılır. Moda dizini, mükemmel bir yol olduğu söylenenden mümkün olduğu kadar temizlendi, Arabanın salonundaki kendi kamerası bile atfediliyor. Oyun yüzeylerinde sadece bir tarafta görüldüğü için, camın deliğinden sürücü kapısının yol boyunca göründüğünden küçük bir parça vardır.
Kenworth galerisini ziyaret edin, kurulum sırasının düzeni ilkel, indirilen arşiv klasöre atılır ve oyun menüsünde aktif hale getirilir.

Yapımcılar: Azorax Modding, ATS ETS3
V-1.31.x

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com
Burda
http://uploadas.com/b9famyvabdje/unpack_...F.zip.html

Alıntıdır
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
K. Y.Benzer Konular
Tarih: 10.04.2021, 22:27 | Theme: MySkins | All edit: semih7106