Reklam
Toplam Yorum: 2 || Toplam Görüntülenme: 1574
American Truck Simulator Haber Tioga Geçidi
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Zaman zaman, çoktan oyunlarımıza eklediğimiz bölgeleri tekrardan ziyaret etmeyi, etraftaki şeyleri değiştirmeyi, hatta yeni rotalar eklemeyi seviyoruz. Bu yılın ilerleyen zamanlarında, özellikle Avrupa'da yapılan değişiklikleri fark edeceksiniz. Gozkirp Bugünlük, American Truck Simulator'de Kaliforniya eyaletine eklediğimiz yeni rotayı göreceksiniz.

forumsimulator.com

forumsimulator.com

Gerçek dünyaya kıyasla oyunlarımızda yarattığımız dünyanın ölçüsüne bakarsak, yol ağlarındaki büyük ve ana arterlere odaklanmamız gerekiyor. Daha ufak yolları eklemek için yeterli alanımız genellikle olmuyor. Ama hayran topluluğumuzdan ve oyunculardan gelen geri bildirimleri baz alarak, bazen istisnalar yapmak hoşumuza gidiyor. Sierra Nevada yakınındaki boş araziyi fark ettik, küçük bir araştırma yaptık ve yeni harita tasarımcılarımızdan birinin canını dişine takarak dağ arası geçişi yapması için harika bir fırsat olacağını düşündük. Sadece tek bir ufak sorun var, tipik olarak ticari araçların, ABD'de ulusal parklardan geçmesi yasak! Yine de bu bölge, güzel manzarası ve görevin heyecan verici olması, oyuncuların dağ geçişi yapması için oyundaki bir kusura göz yummamıza neden oldu.

forumsimulator.com

forumsimulator.com

Sorun olan ulusal park belki de en güzel ama bir o kadar da korkutucu olan yer oldu. Ama korkmaya gerek yok. Bir sürü efsaneye ve ilginç yaratıklara - Wendigolar, Seeahtikler, çeşitli hayaletler veya ünlü Koca ayak - ev sahipliği yaptı ama bütün bu yaşananlar, sizin seyahat edeceğiniz yoldan çok uzakta gerçekleşti.

forumsimulator.com

forumsimulator.com

Söz konusu bu yol, belirtilen bölgeye giden çok az bağlantılardan biridir, bölgenin neredeyse %95 i araziden ve vahşi doğadan oluşmakta. Adı, CA 120, ünlü Tioga Geçidi. Eğer direkt olarak Yosemite Ulusal Parkı'ndan bahsettiğimizi düşündüyseniz, haklısınız.

Yeni rota, ATS'nin bir sonraki güncellemesi, 1.31 ile gelecek. Fantastik tırcılık toplumumuzun bağlılığına minnetarlığımızı göstermek için, oyun haritasına olacak olan bu ekleme; Kaliforniya, Nevada ve Arizona'ya olacak olan birkaç küçük ve birkaç küçük olmayan dokunuşlar bütün oyun sahiplerine ücretsiz şekilde dağıtılacak!

Çeviri bana aittir. Nick ile birlikte alıntı yapabilirsiniz!!!

İyi Forumlar... Super
forumsimulator.com

WoTR Profile: WoTR
Youtube: Youtube

forumsimulator.com
K. Y.
7 Kişi Teşekkür Etti: Hocam, yahya1981, 12aslanlar12, AdeM06, hajluk, Rabbani
#2
Resimler güzel görünüyor bilgilendirme ve çeviri için teşekkürler kardeşim güzel paylaşım Ifade (36)
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
2 Kişi Teşekkür Etti:
#3
Bilgilendirme için tesekkurler burak kardeşim
forumsimulator.com
        
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Benzer Konular
Tarih: 28.02.2024, 06:07 | Theme: MySkins | All edit: semih7106