Reklam
Toplam Yorum: 1 || Toplam Görüntülenme: 933
American Truck Simulator Haber Mack Anthem® Oyuna Eklendi !
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Bir Amerikan efsanesi keşfetme zamanı. American Truck Simulator için yepyeni Mack Anthem® aracı artık çeşitli özelleştirme seçenekleriyle oyun içerisinde ki bayiye eklendi.
Mack'in 117 yıllık tarihindeki en önemli yeni kamyonlardan biri olan Anthem, en son yenilikleri kamyon yapımında yüzyılı aşkın deneyimle birleştiriyor. Mack Anthem'in cesur ve sağlam dış tasarımı,  yolda öne çıkmasını sağlar ve tamamen sürücü düşünülerek tasarlanmıştır.

forumsimulator.com

Oyunumuzdaki sanal uygulaması, 12 şasi varyantı, 6 motor varyasyonu, 14 şanzıman, 3 farklı kabin tipi ve çok çeşitli ayarlama aksesuarları dahil olmak üzere geniş bir yapılandırma dizisini içerir

forumsimulator.com

forumsimulator.com

İç model, dış model ve uygulanabilecek çeşitli boya işleri için bir tasarımcı. Mack Trucks ekibi sayesinde, bu ikonik kamyonun 1: 1 yüksek kaliteli bir modelini oluşturmamıza izin veren çok ayrıntılı veriler sağlandı. Cömertlikleri ve işbirlikleri, bu projenin bugün olduğu yere ilerlemesine izin verdi.

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

Mack Anthem®, American Truck Simulator'un her sahibi için ücretsiz bir DLC eklentisi olarak gelir . Bu yeni eklentiyi kitaplığınıza almak için Steam İstemcinizde en son güncellemeyi bulun (bazı kullanıcılar için yeniden başlatılması gerekebilir).

forumsimulator.com

Kaynak: Scs Blog

forumsimulator.com
K. Y.
4 Kişi Teşekkür Etti: Hocam, yahya1981, attheparthe, hajluk
#2
Artık mod üstatları bu araç için de güzel aksesuar paketleri düzenlemeye başlamışlardır yakında duyarız bilgilendirme için teşekkürler yavuz kardeşim Ifade (36)
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Benzer Konular
Tarih: 29.11.2023, 18:24 | Theme: MySkins | All edit: semih7106