Toplam Yorum: 0 || Toplam Görüntülenme: 984
American Truck Simulator Gerçek Lastikler Paketi v2.3 (1.35)
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
forumsimulator.com

Arkadaşlar paketin içinde yüzlerce adet HD kalitesinde tekerlek içeriyor epey kapsamlı bir tekerlek modudur içinde kış tekerlekleri de bulunuyor. Goodyear, Michelin, Bridgestone, Yokohama, Continental, Dunlop, Fulda ve Pirelli marka lastiklerinden oluşan 103 farklı ön ve 99 arka lastik modelleri bulunmaktadır bu yeni sürümde ise en son versiyona güncellenmekle birlikte diğer modeller için de ayarlar getirilmiş olup bazı düzenlemeler yapılmıştır herkese iyi oyunlar dilerim.

.:::Yapımcının Kaleminden Detaylar:::.

En büyük lastik üreticilerinden olan Goodyear, Michelin, Bridgestone, Yokohama, Continental, Dunlop, Fulda, Hankook ve Pirelli'nin 103 farklı ön ve 99 farklı arka lastiği bulunuyor!
Lastik performansıyla ilgili tüm veriler, söz konusu üreticinin resmi web sitelerinden alınmıştır. Kullanılan veriler ilgili lastik ebadı içindir, böylece farklı ebatlardaki aynı lastikler bile değişebilir.

ABD ile Avrupa arasındaki farklılıklar nedeniyle bazı değişiklikler oldu. Avrupa versiyonundaki tüm lastikler hala bu modun içindedir, fakat yalnızca ABD lastiklerinden oluşan 295/75 yeni bir lastik boyutu ekledim. Zamanla, eğer daha iyi kaynaklar bulursam daha fazlasını diğer güncellemelerimde ekleyeceğimi umuyorum.

Yapımcılar: 50keda, Ventyres, galimim
V-1.35

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com
Burda
http://uploadas.com/gkhor5djqcjg/Real_Ti...1.scs.html
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
K. Y.Tarih: 18.06.2024, 00:52 | Theme: MySkins | All edit: semih7106