Reklam
Toplam Yorum: 3 || Toplam Görüntülenme: 1098
American Truck Simulator 1.39 Beta'dan Çıktı!
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
American Truck Simulator 1.39 Beta'dan çıkarak normal sürüme geçti.

Peki neler değişti, neler eklendi? Detaylar yazımızda.

Çok sayıda test, geri bildirim, düzeltme ve ince ayar ile American Truck Simulator için 1.39 güncellemesinin gelişini duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

forumsimulator.com

1.39 açık beta sürümünde yer alan ve hata bildirimleri yapan ve bu yeni sürümle ilgili genel geri bildirimler sağlayan herkese teşekkür ederiz. Bu güncellemede yer alan çeşitli yeni özelliklerden tam olarak yararlanmaya başlayabileceğinizi umuyoruz. Peki, 1.39 güncelleme ATS'de ne bulmayı bekleyebilirsiniz?

Size en önemli değişikliklerin hızlı bir özetini verelim.
BAŞLANGIÇ MENÜSÜ GÜNCELLENDİ
American Truck Simulator'ı 1.39 ile başlattığınızda fark edebileceğiniz ilk şeylerden biri, mevcut başlatma menüsünün yeniden tasarlanmış olmasıdır. Bu değişikliği getirmemizin ana nedeni, gelecekteki eklemelerin önünü açmaktır; yeni başlatma menüsü aracılığıyla erişilebilecek olan oyunlarımıza yeni özellikler getirecek.

forumsimulator.com

Ancak o zamana kadar tasarımın oldukça değiştiğini görebilirsiniz. En üstte seçilen profil artık başlatma çubuğunda bulunan diğer tüm seçenekleri ve yöneticileri etkiliyor. Bu sadece Mod Yöneticisi için değil, özellikle buraya yerleştirdiğimiz yeni eklenti Oyun Seçenekleri için geçerlidir.

Bu, oyunu yüklemenize gerek kalmadan oyun ayarlarınızı değiştirmenize olanak tanır. Dolayısıyla, Twitch'te yayın yapmadan önce veya kamyonunuza gitmeden önce birkaç seçeneği ayarlamadan önce oyununuzu ince ayar yapmak istiyorsanız, bunların tümü başlatma paneli ekranından yapılabilir.

LOWBOY TREYLER
Daha önce bir blogda duyurduğumuz gibi, yeni Lowboy Dorseleri American Truck Simulator'a gelecek. Bu römorklar sıfırdan yeniden işlendi ve sürücülere bunları satın alma ve Özel Nakliye, Orman Makineleri ve Ağır Kargo DLC'leri dahil olmak üzere bir dizi farklı işte kullanma seçeneği sunuyor.

forumsimulator.com

forumsimulator.com

Bu römorkların sahipleri, renk, treyler aksesuarları, işaretçiler, şasi seçenekleri, uzunluklar, mafsallı akslar ve daha fazlası gibi yükseltme mağazasında özelleştirmek için çok çeşitli seçeneklerden yararlanacaklar!

forumsimulator.com

forumsimulator.com

Ayrıca yoldaki diğer kamyoncular tarafından çekildiklerini de görebileceksiniz, bu yüzden yanlarından geçerseniz onlara bol miktarda yer verdiğinizden emin olun.

forumsimulator.com

SEYİR NOKTALARI
American Truck Simulator için Idaho'nun piyasaya sürülmesi, daha önceki herhangi bir harita sürümünde yer almayan yepyeni bir özelliğin tanıtımını gördü. Bakış açıları, sürücülerin bir endüstri gibi yakın bir konum veya ilgi çekici yerin kısa bir vitrini ile özel bir oyun içi "ara sahneyi" etkinleştirmelerine olanak tanır.

forumsimulator.com

Idaho'nun piyasaya sürülmesinden sonra, topluluğun verdiği yanıttan bunun popüler bir özellik olduğu ve çoğunuzun genişlemesini görmek isteyeceği açıktı. Bu yeni ilaveyi geliştirmeye devam ederken, Washington ve Utah'a bakış açılarının geleceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Her eyalete keşfedilecek 10 yeni kesim sahnesi verilecek ve bunlar ünlü yerlerin, milli parkların ve endüstrilerin yakınında bulunabilecek.

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

forumsimulator.com

Hepsi bu kadar değil, çünkü bakış açıları artık sürücüler için birkaç yeni işlev içerecek. Şimdi yeniden izlemek isterseniz bakış açısını atlamak veya yeniden oynatmak için yeni seçeneklere sahip olacaksınız. Haritanızdaki simgeler, keşfedilmemiş yerler keşfedene kadar gri '?' olarak gözükecek. Ayrıca, onları #BestCommunityEver! hashtag'iyle de paylaşabileceksiniz!

forumsimulator.com

forumsimulator.com

GENEL HATA DÜZELTMELERİ / SES DEĞİŞİKLİKLERİ
1.39 güncellemesinde ayrıca çeşitli hata düzeltmeleri, iyileştirmeler ve sesler için bir güncelleme içerir. Bu, bunlarla sınırlı olmamak üzere, iyileştirilmiş kabin içi ses karıştırma, Western Star 49X kamyon hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler ile yeni ve gelecek içeriğe hazırlıktaki diğer değişiklikleri içerir.

Bulabileceğiniz değişikliklerden biri, oyunun Seçenekler ekranına Turbo ses kaydırıcısının eklenmesidir. Birkaç yıl önce turbo ses için ayrı bir kanal sunduğumuzda, simülasyon için çok önemli bir geliştirme olarak karşılandı. Gerçek kabin içi kayıtlara göre doğru şekilde ayarlamak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Nitekim birçok oyuncu buna çok olumlu yorum yaptı. Bununla birlikte, yıllar geçtikçe ıslık sesine bazı oyuncular için katlanmanın çok zor olabileceğine dair geri bildirimler de alıyoruz. Yeni kaydırıcı, simülasyon deneyiminiz üzerinde size daha fazla kontrol sağlama eğilimini sürdürüyor. Bu yeni ilavenin yanı sıra onunla birlikte gelen birkaç başka ses ayarını beğeneceğinizi umuyoruz.
1.39'daki değişikliklerin çoğu bu sürümde görsel olarak görülmese de, yakın gelecekte size daha fazla içerik ve değişiklik getirmeyi umuyoruz.


DEĞİŞİKLİKLER

HARİTA


Washington ve Utah DLC'lerinde Yeni Bakış Açıları

UI
Başlangıç Menüsü Yeniden Tasarım

ARAÇLAR
Lowboy römorkları (mafsallı olanlar dahil olmak üzere sahip olunabilir)

ÖZELLİKLER
Bakış açısı iyileştirmeleri (tekrar oynanabilirlik, atlama, harita durumu, kararma)
Ses güncellemeleri ve iyileştirmeler (turbo kaydırıcı, ses konumlandırma, kabin mekansal karıştırma, aksesuarlara ses dağıtımı)
Treyler tarayıcısı ve listesi, tüm geçerli kargo çeşitlerini gösterir
Deneysel şanzıman giriş mili emülasyonu ve debriyaj freni desteği (g_clutch_brake)

Bu İçerik https://blog.scssoft.com'dan ALINTIDIR.
WORLD OF TRUCKS PROFİLİME GİTMEK İÇİN TIKLA!

BURADAN

YILDIZLI GECELER...

forumsimulator.com
K. Y.
6 Kişi Teşekkür Etti: AdeM06, Hocam, dracula33, attheparthe, hajluk, eren_72
#2
Baya detaylı bi güncelleme olmuş paylaşım için teşekkürler
forumsimulator.com


forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: Rabbani
#3
Oyunun her güncellemesinde gelen yenilikleri öğrendikçe heyecanlanmamak elde değil. Bilgi ve paylaşım için teşekkürler aziz Ifade (36)
Ifade (29)ÇILGIN P!YAN!ST :Ifade (29)
forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
1 Kişi Teşekkür Etti: Rabbani
#4
(05.11.2020 - 22:33)AdeM06 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Baya detaylı bi güncelleme olmuş paylaşım için teşekkürler

Aynen büyük bir güncelleme Ats için 1 GB güncelleme gelmiş 1.39 da, rica ederim kanka

(05.11.2020 - 22:38)Hocam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oyunun her güncellemesinde gelen yenilikleri öğrendikçe heyecanlanmamak elde değil. Bilgi ve paylaşım için teşekkürler aziz Ifade (36)


Rica ederim abi iyi oyunlar Gulumseme
WORLD OF TRUCKS PROFİLİME GİTMEK İÇİN TIKLA!

BURADAN

YILDIZLI GECELER...

forumsimulator.com
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Benzer Konular
Tarih: 06.12.2023, 06:44 | Theme: MySkins | All edit: semih7106