Toplam Yorum: 7 || Toplam Görüntülenme: 1921
31 Mart'ta tüm internet çökecek!!
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
31 Mart'ta web tarayıcınızı açtığınızda boş bir sayfa ile karşılaşırsanız,
hiç şaşırmayın!


..Hacker topluluğu Anonymous'un üyesi olduğu düşünülen bir grup hacker, bu kez bütün interneti çökertmeyi planlıyor.

31 Mart'ta "Operation Blackout" adı altında gerçekleştirilmesi planlalan eylem, grup tarafından Pastebin tarafından yayınlandı. Grup, bu amacına DNS dizinindeki 13 siteyi indirerek ulaşmayı planlıyor. Anonymous'un açıklamasına göre saldırının amacı, SOPA'ya güçlü bir mesaj vermek. Saldırı eğer başarıya ulaşırsa herkesi etkileyebilir ancak grup, amaçlarının bu olmadığını söylüyor.

Anonymous, bu saldırıyı DNS dizinlerine bir DDoS (hizmeti engelleme) saldırısı yaparak yerine getirmeyi düşünüyor. DNS sunucuları, kısaca domain isimlerini IP adreslerine çevirmekte kullanılıyor. Dolayısıyla DNS sistemi çalışmadığında, IP adresleri birçok kullanıcı tarafından bilinmediğinden herhangi bir web sitesine ulaşılamıyor ve web siteleri çökmüş gibi görünüyor.

Bu mesajın gerçek Anonymous'dan mı geldiğini, yoksa bir grup hacker'ın ortaya attığı bir iddiadan mı ibaret olduğunu şimdilik kestirmek zor. Ancak Anonymous bu saldırıyı başarıyla yerine getirirse, bunu hepimizin hissedeceği kesin.
forumsimulator.com
K. Y.
0 Kişi Teşekkür Etti:
#2
Eger boyle birsey olursa Butun Dunyadaki finansal islemler para transferleri durur sirketler cok buyuk zarara girer mali kayiplar ortaya cikar eger ileri gidilirse Dunyanin sonu bile gelebilir umariz boyle bir sey olmaz tesekkurler Ozan Abi bilgi icinGulumseme
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#3
Gerçekten Bütün Dünyadaki İşlemler Durur Böyle,Adamlar Önceden Haber Bile Veriyorlar Ama Gerçekten Birşey Yapamıyorlarmı...?
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#4
ozan bana sorarsan balon gazetesi yine iş başında böyle bir şeyin olması çok uzak gibi görünüyor yinede bekleyip görmek lazım hayırlı günler.
Mağrurlanma padişahım senden büyük ALLAH var.


:::TIKLA KANALIMA DİREK GİT:::

K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:
#5
internet tüm dünyada 1 saat gitse çok büyük kayıp olur
Forumda aktif değilim
Ulaşmak isteyenler:

Steam ID: steamcommunity.com/id/enescimen/

youtube.com/enescimen

eski tırcılardan kim kaldı
K. Y.
Cevapla
0 Kişi Teşekkür Etti:Tarih: 22.06.2018, 16:19 | Theme: MySkins | All edit: semih7106