Reklam
Toplam Yorum: 0 || Toplam Görüntülenme: 2081
2. EL 2. El Ürünleri Konuları Hakkında
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Merhaba arkadaşlar,

Sizlerin elinizde bulunan 2. el ürünleri daha kolay satabilmeniz ve ihtiyaç duyduğunuz ürünleri daha çabuk bulabilmeniz için bu şekilde bir bölüm oluşturduk.

Elbette konu açmak için bazı kurallarımız mevcut :

1- Siyasi,dini içerikli,+18 ürünlerin satışı kesinlikle yasaktır.

2- Yeni konu oluştururken başlıklar kısa tutulmalı forum konu açma kurallarına birebir uyulmalıdır. Örneğin ; "Sahibinden kusursuz logitech g27" yerine "Logitech G27" gibi kısa ve öz konu başlıkları seçilmelidir.Aksi taktirde konularınız onay almayacaktır. Bknz: Önemli Bilgiler ve Forum Kuralları !!!

3- Konularda ürünlerin durumu,fiyatı,üründen görseller,kargo durumu(alıcı öder/satıcı öder) ve şehir bilgisi,ödeme tipi(nakit/kredi kartı vs.) kesinlikle girilmelidir.

4- Üyelerin güvenliği açısından konuda kesinlikle alıcının veya satıcının iletişim numarası,açık adresi yer almamalıdır.Ürünleri satın almak isteyen üyeler, konu sahibi ile özel mesaj yoluyla iletişim kurmalıdır.

5- Paylaştığınız konudaki ürün satıldıysa "Uyar" butonunu kullanarak açıklama kısmına "ürün satılmıştır" şeklinde yönetime bilgi verilmesi zorunludur.

6- Paylaşacağınız konunun forumdaki geçerlilik süresi 20 gündür.Konu açılış tarihi 20 günü geçen konular siteden kaldırılacaktır.

7- Ürünün alış-satış sorumluluğu alıcı ve satıcı arasındadır.Sitemiz ürünlerin alışından ve satışından doğabilecek sorunlarda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
forumsimulator.com
K. Y.Benzer Konular
Tarih: 16.01.2021, 21:24 | Theme: MySkins | All edit: semih7106