ForumSimulator.Com

Orjinalini görmek için tıklayınız: GÜNCELLEME HATASI
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba.1 hafta önce est2 ilk sürümünü indirdim.Daha sonra ets2 nin sitesinden en son güncellemeyi indirdim(1.27.2.3).Güncelleme sona geldikten sonra şu hataı veriyor :

Dosya değiştirilemiyor.Oyun dosyalarına erişim için yeterli sistem haklarına sahip olduğunuzdan emin olun.Eğer bir antivirüs varsa,güncellemeyi uygularken devre dışı bırakın.Oyun dosyaları değiştirilemedi. Sorunu çözdükten sonra bu güncellemeyi tekrar uygulayabilirsiniz.

Bu sorun hakkında daha fazla bilgi C:\users\AppData\local\temp\.scs\ets2_patch_00000000596DEFFB.log dosyasında bulunabilir.

Antivirüs programını falan herşeyi kapatıyorum gene aynı hata lütfen yardım edin.
Crackli oyunda orjinal güncelleme yapılamaz . Oyunun son surumunun kırılmış halini tamamını indirmek lazım . Dediğin mevzu eskiden oluyor du şimdi çalışmıyor

Arada indirimler olduğunda 15 -20 tl ye oyunu ve dlc leri steam den alabilirsin kafan rahat olur
Senin oyunun büyük ihtimalle crackli. Yani orjinal güncelleme yaparsan hata vermesi doğal. Tavsiyem Steam'den indirime girince satın alman indirime girince oyun 4 TL'ye kadar düşüyor.
Steam'i açıp kaptın ve bir süre sabırla bekleyin zira bazen yoğunluktan kaynaklı veri akışı kesilebiliyor. Değişen bir durum yok ise steam tarayıcı geçmişini silin yada modeminizi resetleyin