ForumSimulator.Com

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yeni Scania Yazdan Önce ETS2 Yolların da !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
forumsimulator.com

Selamun aleyküm  herkese sizlere müjdeli bir haber daha verelim. Bildiğiniz üzere yeni Scania piyasada yerini aldı. Oyun severlerin aklına Euro Truck Simulator 2 ye gelir mi ? Modu çıkar mı ? Derken ortaya başta yalan yanlış bir çok mod çıktı. Daha sonra kullanılabilecek düzeyde en azından dış görüntü olarak bir mod piyasaya çıktı. SCS Software blog aracılığıyla  Yeni Scania ile ilgili çalışmalarının olduğunu katıldığı fuarlardan görüntüler ile oyuncularına duyurmuştu.
forumsimulator.com

Sizlere bu kez Scania Group resmi Facebook Sayfasında yayınlanan  video aracılığıyla yazdan önce Yeni Scania'nın Euro Truck Simulator 2 de yer alacağını belirtmekte fayda var. Haber biraz önce Scania Group sosyal medya hesaplarından yayınlandı. Yaz aylarından önce "Next Generation Scania "oyuncular ile buluşacak. Henüz net bir tarih SCS tarafından açıklanmamıştır. Geliştirme çalışmaları devam ediyor. Yeni S ve R kabinlerini en ince detaylarıyla inceleme fırsatı bulan SCS Software çalışanları bakalım nasıl bir iş çıkaracak ?


SCS 'den gelen açıklama da ATS Ve ETS 2 İçin birden fazla aracın %99 oranda tamamlandığı belirtilmiştir. Şuan da aracı yaparken yeni bir teknik ile modelleme yapıldığı daha kısa zaman da daha kaliteli araç ortaya çıkacağını söylüyorlar. Scania Group'un aksine SCS tarih vermekten kaçınıyor. Yeni araç modelleri çıkartmak için çok çalıştıklarını belirttiler. Kendileri her zaman yaptıkları gibi net bir tarih vermek istemiyorlar. Oyuncularını hayal kırıklığına uğratmamak adına SCS Software kesin şu tarihte çıkaracağız demiyorlar. Kendilerine göre bu iş 12 aya yakın sürebilir.SCS Software oyuncularının kendilerine güvenmelerini ve aracın mümkün olan en kısa süre içerisinde oyuna dahil edileceğini bu iş için ekibin öncelikli davranacağını belirtiyorlar. Ancak onay (lisans vb) sürecinin uzun olabileceğini de ek olarak belirttiler. Oluşabilecek olası gecikmeler sebebiyle duruma temkinli yaklaşan bir açıklama ile oyuncularına bilgi paylaşımında bulundular.

Yeni Scania' dan görseller

forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com

Oyuna aktarım çalışmalarından görüntüler
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
forumsimulator.com
Kaynak : Scania Group Resmi İnternet Sitesi , Resmi Youtube Sayfası. Çeviri Bana aittir alıntı yapılması durumunda kaynak belirtiniz.
Ayrıca Scania oyuna modelin en verimli şekilde aktarılabilmesi için aracın parçalarının sökülmesine de izin verdi bunu da belirteyim.
Çeviri ve haber için sağol kardeşim range t projesi rafa kalktığı söyleniyor lisans konısunda sıkıntı çıkmış yeni nesil scania ise özür anlamında en erken şekilde sunmak istiyor scs buda aracı daha da hırslı yapacaklarını gösteriyor
Aracın içini çok beğendim konsol olsun direksiyon olsun süper ötesi herkese hayırlı olur inşallah paylaşım ve çeviri için teşekkürler kardeşim eline sağlık Ifade (36)
Ahhbe ets bu gelişmelerini birazda dorseler üzerinde yapsan keşke, schmitz krone gibi markalarıda getirsen şu oyuna ne var Gulumseme Çok güzel bi haber bizimle paylaştıgınız için teşekkürler
Sayfalar: 1 2 3